×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "102 639 001"
Zoek: 102 639 001×
Spanningsregelaar Metzger 2390004
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
2390004
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
€ 71,67
€ 71,67
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Metzger 2390028
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend
2390028
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 8200692869, 8200660035, 8200660029, 8200262462, 0124525141, 0124525136, 0124525135, 0124525084, 0124525049, Am KFZ ermitteln! |
€ 43,94
€ 43,94
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Metzger 2390033
Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO, Pinbelegung AS-RC-LI, Generatorregelaar negatief regelend
2390033
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Werkspanning (V) | 14,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO |
| Stekkeruitvoering-ID | Pinbelegung AS-RC-LI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
€ 75,54
€ 75,54
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Metzger 2390038
FORD VISTEON, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
2390038
| Werkspanning (V) | 14,0 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | FORD VISTEON |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
€ 80,38
€ 80,38
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Metzger 2390041
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
2390041
| Werkspanning (V) | 14 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
€ 69,10
€ 69,10
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Metzger 2390043
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
2390043
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 63320200, Am KFZ ermitteln! |
€ 50,93
€ 50,93
Tijdelijk uitverkocht
€ 75,92
€ 75,92
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2025
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2025
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 103,14
€ 66,01
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2031
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2031
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,68
€ 65,72
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5541
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5541
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 119,32
€ 76,36
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5544
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5544
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 121,12
€ 77,51
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8508
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8508
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 129,63
€ 82,96
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Hutchinson DP081
DP081
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 13,00 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
€ 351,69
€ 175,85
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
€ 13,29
€ 4,51
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,87
€ 6,35
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 99,58
€ 82,66
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Original Imperium 10018
10018
| Breedte 1 [mm] | 32 |
| Gewicht [g] | 1621 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 1088891 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 167 |
€ 269,19
€ 86,14
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1076
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 4606133AC
DOX-1076
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 4606133AC |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 95,99
€ 69,12
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
