×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "102 575 001"
Zoek: 102 575 001×
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063377418010
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
063377418010
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 451,33
€ 451,33
Tijdelijk uitverkocht
Starter Magneti Marelli 063721050010
Draairichting met de klok mee
063721050010
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
€ 212,95
€ 125,63
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Metzger 2250423
Electrisch
2250423
| Stroomsterkte tot [A] | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3 |
| Druk (Psi) | 43,5 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Totale lengte [mm] | 159,5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 284,77
€ 284,77
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8017060
Re 29
8017060
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10 |
| Positie / graad | Re 29 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 174,99
€ 154,00
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Herth+Buss Elparts 42017060
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, re 29
42017060
| Totale lengte [mm] | 219 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Positie / graad | Re 29 |
€ 352,88
€ 127,04
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Magneti Marelli 219900000171
Electrisch
219900000171
| Bedrijfsdruk [bar] | 5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 135 |
€ 299,60
€ 299,60
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2005
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2005
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 95,09
€ 60,86
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2025
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2025
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 103,14
€ 66,01
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2031
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2031
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,68
€ 65,72
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5541
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5541
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 119,32
€ 76,36
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5544
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5544
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 121,12
€ 77,51
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8508
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8508
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 129,63
€ 82,96
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
€ 39,59
€ 15,84
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Hitachi 2503183
Electrisch, Benzine
2503183
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Lees de montagehandleiding |
€ 152,46
€ 152,46
Tijdelijk uitverkocht
Expansievat Calorstat By Vernet ET0074C1
Zonder koelvloeistofpeilsensor, Met afsluitstop
ET0074C1
| Druk (bar) | 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitstop |
€ 36,06
€ 14,79
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Topran 104 364
Schroefaansluiting, Electrisch, Brandstofleiding
104 364
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 6,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Aantal contacten | 2 |
€ 177,88
€ 60,48
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Expansievat Original Imperium 29697
Zonder koelvloeistofpeilsensor, Met afsluitstop
29697
| Gewicht [g] | 400 |
| Voor OE nummer | 171121407 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitstop |
€ 48,18
€ 20,72
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Lucas LRT00167
Pin "50" M6, Draairichting met de klok mee
LRT00167
| Nettogewicht [kg] | 2,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 166,98
€ 140,26
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 101530
Met riemschijf
101530
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 390,25
€ 199,03
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Vrijloop koppeling dynamo Febi Bilstein 15260
038 903 119 P, Met deksel
15260
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 038 903 119 P |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
€ 74,46
€ 48,40
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Vrijloop koppeling dynamo Febi Bilstein 29964
Met deksel
29964
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
€ 109,09
€ 63,27
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Febi Bilstein 193051
Met vrijlooppully
193051
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 125 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 328,43
€ 203,63
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
