Zoekresultaten "101 106 001"
Electrisch, Vlak, Male
| Aantal nokken | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Type stekker | Male |
| Aanvullende informatie | ThermalPro™ |
Electrisch, Met behuizing, Kunststof, OE+Performance
| Aantal schroeven | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizing | Met behuizing |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Kwaliteit | OE+Performance |
- -26%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -65%
Electrisch, 3D0965561D
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3D0965561D |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
Electrisch, 3D0965561A, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3D0965561A |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Druk (bar) | 0,1 |
| Aantal [l/h] | 700 |
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
Vooras, Automatische versnellingsbak, Zonder lager
| Gewicht [g] | 443 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -59%
Vooras, Automatische versnellingsbak, Met kogellager
| Gewicht [g] | 532 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Voor OE nummer | 1061721 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
- -62%
- -59%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
- -28%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
- -46%
- -65%
Achter, Ovaal
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Vooras rechts, Vooras links, Zonder lager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Alternatieve reparatieset | 80001671 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -66%
Vooras rechts, Vooras links, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -58%
Electrisch, 3D0 965 561 D
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 3D0 965 561 D |
- -64%
Electrisch
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -79%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,4
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
Met pakking
| Openingstemperatuur | 80 |
| Hoogte [mm] | 25,5 |
| Diameter 1 [mm] | 67 |
| Diameter 2 [mm] | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
M10x1, bruin
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,4 |
| Kleurmarkering | Bruin |
- -46%
5705.GQ, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 5705.GQ |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -46%
