Zoekresultaten "101 051 001"
A0008352385, voor voertuigen met stuur links, Zonder weerstand, Draairichting met de klok mee
| Brutogewicht [g] | 2080 |
| Gewicht [g] | 1830 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A0008352385 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -1%
IW20, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -23%
IW24, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW24 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Versnellingsbak zijde, FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
- -52%
Buiten, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Buiten |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Buitendiameter 1 [mm] | 145 |
| Hoogte 1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter1 [mm] | 140 |
- -64%
Versnellingsbak zijde, PTFE (Polytetrafluorethylen), Met montagehuls
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Voor OE nummer | 9820978780 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
| Hoogte 1 [mm] | 8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 105 |
| Binnendiameter1 [mm] | 85 |
- -62%
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 8200692869, 8200660035, 8200660029, 8200262462, 0124525141, 0124525136, 0124525135, 0124525084, 0124525049, Am KFZ ermitteln! |
Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO, Pinbelegung AS-RC-LI, Generatorregelaar negatief regelend
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Werkspanning (V) | 14,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO |
| Stekkeruitvoering-ID | Pinbelegung AS-RC-LI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
FORD VISTEON, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,0 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | FORD VISTEON |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 63320200, Am KFZ ermitteln! |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Hoogte [mm] | 11 |
- -41%
Voor voertuigen met stuur rechts, Met adapter, Ovaal, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 145 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Vermogen [W] | 252 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -26%
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 105 |
- -65%
Aluminium, Zonder droger, R 134a, corrosiebestendig
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,2 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 355 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
- -23%
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Voor, Rubber, 171411314A
| Gewicht [g] | 23 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 171411314A |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
- -59%
M 8, Kopergecoat
| Sleutelwijdte | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 8 |
| Kwaliteitsgraad | 8 |
| Oppervlakte | Kopergecoat, Gegalvaniseerd |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroeven / moerenuitvoering | Zonder band, zelfborgende moer |
- -71%
Versnellingsbak zijde, 021103051C
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Voor OE nummer | 021103051C |
| Dikte [mm] | 11 |
- -10%
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -83%
- -65%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -27%
Aluminium, Zonder droger
| Gewicht [kg] | 3,95 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 354 |
| Netbreedte [mm] | 535 |
| Netdiepte [mm] | 22 |
- -25%
Opschroeffilter, 3/4-16, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
