Zoekresultaten "100 854 001"
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
M12x1,25, M5/3 Nm, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5/3 Nm |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 67 |
- -63%
1 x 6,3 mm, Platte stekkeraansluiting, M10 x 1, zwart
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Oud messing |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
- -71%
- -56%
5705.GQ, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 5705.GQ |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -46%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -56%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -57%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 25, 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -42%
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -60%
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, 2269007G00
| Brutogewicht [g] | 100 |
| Gewicht [g] | 70 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 2269007G00 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 249 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd
| Brutogewicht [g] | 101 |
| Gewicht [g] | 71 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 8933002455 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -22%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Onverwarmd
| Brutogewicht [g] | 109 |
| Gewicht [g] | 76 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 36531P2YG01 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, MD108934
| Brutogewicht [g] | 115 |
| Gewicht [g] | 82 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | MD108934 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -21%
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, MD128262
| Brutogewicht [g] | 114 |
| Gewicht [g] | 81 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | MD128262 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 445 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, MD166841
| Brutogewicht [g] | 159 |
| Gewicht [g] | 126 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | MD166841 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 79 |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -21%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -60%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -19%
Opschroeffilter, M20X1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 84,5 |
| Schroefdraadmaat | M20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 78,5 |
- -61%
Onverwarmd
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
- -25%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
- -65%
2 jaar garantie, M20 x 1,5
| Nettogewicht [g] | 361 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
- -57%
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87,3 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -65%
Opschroeffilter, 1109R0, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1109R0 |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Opschroeffilter, DS7Q6714AA, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Voor OE nummer | DS7Q6714AA |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
- -58%
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -42%
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -42%
- -60%
- -38%
