×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "100 215 001"
Zoek: 100 215 001×
Bougie Beru By Driv Z123
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z123
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 KDU |
€ 9,81
€ 7,07
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Autlog AS6009
Achter, Ovaal
AS6009
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2005
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2005
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 95,09
€ 60,86
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2025
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2025
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 103,14
€ 66,01
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2031
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2031
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,68
€ 65,72
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5541
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5541
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 119,32
€ 76,36
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5544
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5544
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 121,12
€ 77,51
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8508
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8508
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 129,63
€ 82,96
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
