Zoekresultaten "100 100 001"
M10x1,0, M4 / 2 Nm, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 128 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, Pijpfilter, Metaal
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 89 |
| Hoogte [mm] | 168,3 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Metaal
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 89 |
| Hoogte [mm] | 173 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Voor
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Met pakkingen, Aluminium
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 88 |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, AISIN WARNER, AQ450, 09M
| Filter type | Filter insert |
| Voor fabrikant | AISIN WARNER |
| Type versnellingsbak | AQ450, 09M, AQ250 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, 6HP19, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Zonder pakking
| Filter type | Filter insert |
| Type versnellingsbak | 6HP19 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Zonder lager, Stuk
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Zonder lager
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 98 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 104 |
| Lengte [mm] | 125 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, Stuk
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, Bovenaan, Buiten
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts, Bovenaan, Buiten |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Achteras links, Achteras rechts, voor schuingeplaatst stuur
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras links, Achteras rechts |
| Draagarmtype | Voor schuingeplaatst stuur |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubbermetaallager, Zonder lager, Stuk
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Zonder houder
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 202 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Lengte [mm] | 195 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder wiellager, zonder montage-/bevestigingsmateriaal
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Aantal tanden | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 131 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Buiten, Achteras links, Rubbermetaallager
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Buiten, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Achter, Bovenaan, Zonder houder
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras, Bovenaan |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. bougiestekker
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Binnen, Achteras rechts, Achteras links, Zonder houder
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras rechts, Achteras links |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellager, Achteras, Met ingebouwde magnetische sensorring, Met ingebouwd wiellager
| Lageruitvoering | Kogellager |
| Aantal gaten | 4 |
| Breedte [mm] | 36,8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring, Met ingebouwd wiellager |
| Aantal tanden, ABS-ring | 96 |
| Binnendiameter [mm] | 43 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Steek wielbouten (mm) | 107 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -67%
Achteras links, Achteras rechts
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts, Zonder houder
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, 4 mm PIN, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 86 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -40%
