Zoekresultaten "0 301"
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geventileerd, Met schroeven, High carbon, Geolied
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15 |
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 276 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
Interne ventilatie, Geventileerd, High carbon, Gecoat
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,4 |
| Minimale dikte [mm] | 28,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie, Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 46,1 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 320 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -39%
Geventileerd, High carbon, Gecoat, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,6 |
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 34,2 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -51%
Geventileerd, Gelegeerd/Gecarboniseerd, Gecoat, 0 986 479 251
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,4 |
| Minimale dikte [mm] | 32 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Verwerking | Gelegeerd/Gecarboniseerd |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Artikelnummer paar | 0 986 479 251 |
| Buitendiameter [mm] | 350 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -34%
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat
| Aantal veren | 8 |
| Breedte [mm] | 164,7 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23470 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474306 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -57%
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 40 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 50 |
| Bevestigingshoek [graden] | 40 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 8,5 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8,5 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 222 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Met aansluitonderdelen, in de brandstoftank, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitonderdelen |
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Geventileerd, High carbon, Gecoat, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 21 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 23,5 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 49,5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 276 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -44%
Diesel
| Brandstoftype | Diesel |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geventileerd, Met schroeven, High carbon, Gecoat
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 28 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 57,2 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 318 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -54%
Met schroeven, Met moer
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met moer |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1,25, 4 mm PIN, 12 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Componentennummer | BSG 65-870-004 |
| Totale lengte [mm] | 143 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
| Binnendiameter [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 25.6 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Lichtgroen, Klem 30, Klem 87, groen
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Kleur | Lichtgroen |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal contacten | 5 |
| Behuizingskleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
A-vormig, 017.671 / 017.655, Koper
| Doorsnedevorm | A-vormig |
| Alternatieve reparatieset | 017.671 / 017.655 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 16 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Materiaal | Koper |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, ATE, ECE R90 APPROVED, Low-Metallic
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 139,7 |
| Dikte [mm] | 16,8 |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | ECE R90 APPROVED |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 23731, 23730 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Aantal veren | 4 |
| Breedte [mm] | 148,4 |
| Dikte [mm] | 18,6 |
| Hoogte [mm] | 60,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25031 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474746 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -62%
Geventileerd, High carbon, Geolied, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 49,7 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 345 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met achteruitrijlicht, ECE-getest, rechts, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
- -39%
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 16,6 |
| Minimale dikte [mm] | 21 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 55,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,15 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 288 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Geventileerd, High carbon, Geolied, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,3 |
| Minimale dikte [mm] | 31 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 59,4 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
