Zoekresultaten "0 203"
In de brandstoftank, Electrisch
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
- -27%
In de brandstoftank, Electrisch
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
- -34%
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 1,92 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 63,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 63,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155,1 |
| Breedte 2 [mm] | 156,5 |
| WVA-nummer | 23474 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82028600 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met voering
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 38 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203,2 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
- -51%
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met beschermpijp
| Lengte [mm] | 584 |
| Slag [mm] | 202 |
| Uitwerpkracht [N] | 280 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met beschermpijp |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -19%
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 1355 |
- -31%
In de brandstoftank, Electrisch
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
- -37%
In de brandstoftank, Electrisch
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
In de brandstoftank, Electrisch
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
- -27%
In de brandstoftank, Electrisch
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
- -27%
In de brandstoftank, Electrisch
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
- -55%
Draairichting tegen de klok in, Zonder toplager (automaat)
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 42 |
| Bevestigingshoek [graden] | 42 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter [mm] | 12,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 57 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76,2 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 195 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Delphi System, ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor
| Breedte [mm] | 104,9 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 74,7 |
| Voor fabrikant | Delphi System |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20359 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474172, 1987474417 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Originele aansluitingen moeten opnieuw worden gebruikt
| Lengte [mm] | 584 |
| Slag [mm] | 202 |
| Uitwerpkracht [N] | 280 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Originele aansluitingen moeten opnieuw worden gebruikt |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -48%
13,2, Vooras, Geventileerd, Gecoat
| Schroefdraadmaat | 13,2 |
| Minimale dikte [mm] | 25,4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 46,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 2,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,9 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 155,3 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 68,3 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 23312 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82072000 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1,0, M4 / 2 Nm, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 147 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
- -39%
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 1,95 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 63,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155,1 |
| Breedte 2 [mm] | 154,6 |
| WVA-nummer | 21990 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82072800 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Benzine
| Weerstand [Ohm] | 14,5 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Statische hoeveelheid bij 3 bar, medium n-heptaan [g/min] | 115,7 |
- -16%
Met pakkingen, voor multiriemaandrijving, Metaal
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Gewicht [kg] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 63,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 63,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Breedte 1 [mm] | 155,3 |
| Breedte 2 [mm] | 154,8 |
| WVA-nummer | 23793 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82074500 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 63,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155,1 |
| Breedte 2 [mm] | 154,6 |
| WVA-nummer | 24096 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82074500 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met beschermpijp, 12-0158
| Lengte [mm] | 584 |
| Slag [mm] | 202 |
| Uitwerpkracht [N] | 280 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met beschermpijp |
| Artikelnummer paar | 12-0158 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, rechts
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 50 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 0 |
| Bevestigingshoek [graden] | 50 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -0,53 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10, 11 |
| Klem | 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 241 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, Lucas-Girling
| Breedte [mm] | 110,1 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 60,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| WVA-nummer | 21595 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474401 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -42%
Met slijtage-waarschuwingscontact
| Gewicht [kg] | 2,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,9 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 72,9 |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| Breedte 1 [mm] | 156,5 |
| Breedte 2 [mm] | 155,3 |
| WVA-nummer | 23801 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82071800 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 67,4 |
| Hoogte 1 [mm] | 33 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 23 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
