Zoekresultaten "0 198"
30,50,51, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, links
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 30 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 20 |
| Bevestigingshoek [graden] | 30 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 10,5 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10,5 |
| Gatdiameter [mm] | 10,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 28 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | 30,50,51 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 316 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 20,56 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Benzine, Directe Injectie
| Brandstoftype | Benzine |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
- -25%
Electrisch, Links voor, Met elektromotor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Artikelnummer paar | 109142 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 160 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 18 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
- -33%
Benzine
| Weerstand [Ohm] | 14,5 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Statische hoeveelheid bij 3 bar, medium n-heptaan [g/min] | 75 |
- -13%
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 96 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 101 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
30,50, Draairichting tegen de klok in, Zonder toplager (automaat), links
| Gatdiameter 2 [mm] | 12,5 |
| Gatdiameter [mm] | 12,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 61,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76,2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 259 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 101 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 96 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, geel (amber), P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Geel (amber) |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 10 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -61%
Geventileerd, High carbon, Geolied, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13,5 |
| Minimale dikte [mm] | 25,6 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 308 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -35%
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, PL82, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL82 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Klem | B+(M8),W,L,15,BS,DFM |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 210 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 36,5 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 82 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 73 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 8 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 220 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12X1,75, 30, 50, Draairichting met de klok mee
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 71 |
| Bevestigingshoek [graden] | 71 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12X1,75 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,75 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 59 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 244 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting tegen de klok in
| Rondsel-startpositie [mm] | 66 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Benzine
| Weerstand [Ohm] | 14,5 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Statische hoeveelheid bij 3 bar, medium n-heptaan [g/min] | 106 |
- -24%
M22 x 1,5
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 38 |
| Boutkopdiameter [mm] | 32 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 110 |
| Diameter gekartelde kop [mm] | 22,6 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 56,5 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 82 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 205 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
30,50, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, rechts
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 63 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 50 |
| Bevestigingshoek [graden] | 63 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10,5 |
| Gatdiameter [mm] | 10,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 29,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 251 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -27%
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1575 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1.5, 30,50
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 26 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 85 |
| Bevestigingshoek [graden] | 26 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 0,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 201 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -41%
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 101 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Benzine
| Weerstand [Ohm] | 14,5 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Statische hoeveelheid bij 3 bar, medium n-heptaan [g/min] | 75 |
- -13%
Benzine
| Weerstand [Ohm] | 12 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Statische hoeveelheid bij 3 bar, medium n-heptaan [g/min] | 115,7 |
- -12%
