Zoekresultaten "B 734"
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -47%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -53%
E9 90R-01230/429, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Controleteken | E9 90R-01230/429 |
| Hoogte 1 [mm] | 66,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 61,1 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 107,2 |
| Breedte 2 [mm] | 100,0 |
| Dikte 1 [mm] | 17,8 |
| Dikte 2 [mm] | 16,8 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 24.8190-0105.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, M12x1
| MAPP code beschikbaar | |
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 16 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 13 |
| Lengte [mm] | 190 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M12x1 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, M12x1
| MAPP code beschikbaar | |
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 15,5 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 13 |
| Lengte [mm] | 310 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M12x1 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 14 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 140 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 15,5 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 14 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 455 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,5, M10x1, Met houtschroef
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 11 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 522 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met houtschroef |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 15,5 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 14 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 363 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 14 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 310 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 15,5 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 295 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,5, M10x1, Met houtschroef
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 15 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 11 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 375 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met houtschroef |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 134 |
| Buitendraad 2 [mm] | 162 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, CF 75/1 x, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 134 |
| Buitendraad 2 [mm] | 162 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | CF 75/1 x |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 90A | |
| 1 ribben | |
| Riemschijf diam.65mm | |
| Stekker type M8 B+ M5 D+ | |
| Lengte 2 | 73mm |
| Lengte 1 | 54mm |
| Boring 1 | 8mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 56mm |
| Nettogewicht 6Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, voor voertuigen met stroomverdeler
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 7 |
- -43%
Regelsonde, voor katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Torx, M16, Draairichting met de klok mee
| Schroefkop-/moerprofiel | Torx |
| Gatdiameter [mm] | 17 |
| Diepte [mm] | 11,1 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal groeven | 5 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Torx, M16, Draairichting met de klok mee
| Schroefkop-/moerprofiel | Torx |
| Gatdiameter [mm] | 17 |
| Diepte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 40,6 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal groeven | 6 |
- -16%
Torx, M16, Draairichting met de klok mee
| Schroefkop-/moerprofiel | Torx |
| Gatdiameter [mm] | 17 |
| Diepte [mm] | 11,3 |
| Breedte [mm] | 37,4 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal groeven | 5 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Torx, M16, Draairichting met de klok mee
| Schroefkop-/moerprofiel | Torx |
| Gatdiameter [mm] | 17 |
| Diepte [mm] | 14,6 |
| Breedte [mm] | 45,5 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, SD7C16
| Gewicht [kg] | 5,5 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 113 |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7C16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, SD6C12
| Gewicht [kg] | 5,42 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 113 |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD6C12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, SD7V16
| Gewicht [kg] | 6,99 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 127 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 161 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, SD7V16
| Gewicht [kg] | 7,3 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 134 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 154 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 145 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, 6V12
| Gewicht [kg] | 6,5 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, SD6V12
| Gewicht [kg] | 6,3 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD6V12 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, 6V12
| Gewicht [kg] | 5,76 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 121 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 145 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, 7V16
| Gewicht [kg] | 5,45 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7V16 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, SD7H15
| Gewicht [kg] | 7,44 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 123 |
| Ruilartikel | |
| Compressor slagvolume [ccm] | 155 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
