Zoekresultaten "B 730"
Zonder besturingssysteem, Male, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 174 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 300 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Lucas / TRW
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 188 |
| Dikte [mm] | 19,2 |
| Hoogte [mm] | 73,5 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 305 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0612/0458, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas / TRW, Met remzadelschroef
| Aantal schroeven | 4 |
| Veerklemdiameter [mm] | 44 |
| Breedte [mm] | 188,0 |
| Dikte [mm] | 19,2 |
| Hoogte [mm] | 73,5 |
| Controleteken | E1 90R-02A0612/0458 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 2 [mm] | 73,0 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, met borgmoer
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 107 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 29223 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Kunststof, Rubber/Metaal, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber/Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 188 |
| Dikte [mm] | 19,4 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 73,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 72,9 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1202 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 193 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21144 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -65%
- -53%
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 890 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -3%
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 965 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 950 |
| Breedte [mm] | 13 |
- -7%
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel, Ovaal, Met pakkingen, VKN 1005
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Riembreedte [mm] | 25,4 |
| Aantal tanden | 141 |
| Vorm | Ovaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 1005 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Aantal schroeven | 1 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 504 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, M10x1 SF
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 237 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 SF |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 SF |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Incl. spanrol
| Gewicht [kg] | 0,74 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
- -19%
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1165 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1150 |
| Breedte [mm] | 13 |
- -9%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 321 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 37186 |
| Nieuwe uitvoering |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -36%
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,0 |
- -29%
