Zoekresultaten "B 51"
Achteras, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Lengte [mm] | 118 |
| Dikte [mm] | 118 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Achteras, Rubber
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Rubberlager
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Bundeltype | Box |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Diameter [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 34 |
| Hoogte [mm] | 35 |
- -37%
Y6, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 12 |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Breedte [mm] | 82 |
| Lengte [mm] | 136 |
| Koudstartstroom EN (A) | 160 |
| Pooluitvoering | Y6 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Y6, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 19 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Breedte [mm] | 101 |
| Lengte [mm] | 176 |
| Koudstartstroom EN (A) | 240 |
| Pooluitvoering | Y6 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Y6, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 19 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Breedte [mm] | 101 |
| Lengte [mm] | 176 |
| Koudstartstroom EN (A) | 240 |
| Pooluitvoering | Y6 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Y5, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 19 |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Breedte [mm] | 101 |
| Lengte [mm] | 176 |
| Koudstartstroom EN (A) | 240 |
| Pooluitvoering | Y5 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder lager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Dikte [mm] | 122 |
- -34%
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zeeffilter
| Filter type | Zeeffilter |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | S30X139A |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aluminium, met synthetisch vet, Met draag/-stuur gewricht
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | VKDS 321126 B |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang
| Nettogewicht [kg] | 0,23 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Diameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 75 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Lengte [mm] | 118 |
| Dikte [mm] | 118 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Stuk
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met parkeerlichtfunctie, Met grootlicht functie, Met lichtsignaal, Met knipperfunctie
| Combi-schakelfunctie | Met parkeerlichtfunctie, Met grootlicht functie, Met lichtsignaal, Met knipperfunctie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 35,5 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Binnendiameter [mm] | 22,6 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 28,5 |
| Binnendiameter [mm] | 20,6 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Binnen, Rubber
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links, Binnen |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubberlager
| Gewicht [kg] | 0,03 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Lengte [mm] | 30 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
- -51%
- -21%
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 52 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Dikte [mm] | 3 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubber, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber, PU (Polyurethaan) |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68V, Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G68V |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 70, 98 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
- -38%
0AW, CTV-automaat (traploos), Met pakking, Filter insert
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Type versnellingsbak | 0AW |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Filter type | Filter insert |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68V, G68VCO, rechts, Links
| Distributiekettingdimensie | G68V, G68VCO |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 98, 70 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -33%
G68V, G68VCO, rechts, Links
| Distributiekettingdimensie | G68V, G68VCO |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 98, 70 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
