Zoekresultaten "B 46"
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Vooras, Versnellingsbak zijde, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
| Lengte [mm] | 107 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
M10 x 1,5, Achteras rechts, Achteras links, Koppelstang
| Schroefdraad lengte [mm] | 20 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 59,5 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 70 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting tegen de klok in, met reductiekast, Gekoppelde aandrijving
| Rondsel-startpositie [mm] | 33,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast, Gekoppelde aandrijving |
- -27%
Electrisch, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Hoogte [mm] | 73 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, D-vorm, Achter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Inbouwplaats | Achter |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Links voor, Zonder elektro motor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aantal portieren | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Productiedatum tot | 05.2019 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Vooras, M14 x 1,5
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 62 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen, voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Kogelzadel A/G |
| Schroefdraad lengte [mm] | 34 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 37 |
- -48%
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH MET MOTOR 2/3D. LINKS + Comfort
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aantal aansluitingen | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 5817262 |
| Aantal portieren | 3, 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Staal, zwart
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 37, 8 |
| Lengte [mm] | 168 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking cilinderkopdeksel, Met ontluchtingsklep, Met schroeven, Met afsluitdeksel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking cilinderkopdeksel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep, Met schroeven, Met afsluitdeksel |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
020911023F
| Voor OE nummer | 020911023F |
| Diameter [mm] | 56 |
| Lengte [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, G68V-1, G68VCO
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal schakels | 70 |
| Distributiekettingdimensie | G68V-1, G68VCO |
| Oude uitvoering |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 83 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, G68V-1, G68VCO
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal schakels | 70 |
| Distributiekettingdimensie | G68V-1, G68VCO |
| Oude uitvoering |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH MET MOTOR 2/3D. RECHTS + Comfort
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aantal aansluitingen | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 5817261 |
| Aantal portieren | 3, 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Achteras, Rubber
| Inbouwplaats | Buiten, Achteras |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte [mm] | 38 |
| Lengte [mm] | 29 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -14%
Electrisch, Links achter, Zonder elektro motor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Aantal portieren | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tripode-askoppeling
| Hoogte [mm] | 116 |
| Dikte [mm] | 13,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
- -58%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1050 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68V, rechts, Links, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G68V |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aantal schakels | 74, 70 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kopergecoat, Staal, Buiten zeszijdig
| Oppervlakte | Kopergecoat |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Kwaliteitsgraad | 10 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M8 x 1,25 |
| Dikte [mm] | 8 |
| Sleutelwijdte | 13 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
