Zoekresultaten "B 309"
Binnen, Achteras, Rubber
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0 121 403 B, met koelvloeistofpeilsensor, Zonder deksel
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 1J0 121 403 B |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 290 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 6R0 423 810 A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Dikte [mm] | 29 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 96 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Let op de serviceinformatie |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 100, 107,2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 61, 66 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 16,5, 17,5 |
- -83%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Lengte [mm] | 65 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, met veer, grijs
| Schroeflengte onder kop [mm] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met veer |
| Kleurmarkering | Grijs |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 104,2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 51,9 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Dikte 1 [mm] | 17,5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met parkeerlichtfunctie, Met grootlicht functie, Met lichtsignaal, Met knipperfunctie
| Combi-schakelfunctie | Met parkeerlichtfunctie, Met grootlicht functie, Met lichtsignaal, Met knipperfunctie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Electrisch
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 76 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Electrisch |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, Aluminium
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 110 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubber, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber, PU (Polyurethaan) |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 138 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Let op de serviceinformatie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 141 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Let op de serviceinformatie |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 141 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
06A 115 105 B, Met tandwiel
| Voor OE nummer | 06A 115 105 B |
| Aantal tanden | 31 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tandwiel |
| Let op de serviceinformatie |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
032 905 106 F, 4 vonken
| Voor OE nummer | 032 905 106 F |
| Ontstekingspoel | 4 vonken |
| Aantal aansluitingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06A 198 119 B, Incl. geleide rol, Incl. spanrol, Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 150 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Voor OE nummer | 06A 198 119 B |
| Aggregaat/rol | Incl. geleide rol, Incl. spanrol |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, M12 x 1,5, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5, M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 30 94 0669 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, M12 x 1,5, Onder, Vooras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5, M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 30 94 0668 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68V, Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G68V |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 70, 98 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
- -38%
Vooras, PU (Polyurethaan), 357 412 303 F
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Voor OE nummer | 357 412 303 F |
| Dikte [mm] | 83 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met trapeziumvormig tandprofiel
| Aantal tanden | 87 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Riem, snaar | Met trapeziumvormig tandprofiel |
| Let op de serviceinformatie |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal, Achteras rechts, Voor, Achteras links
| Vorm | Ovaal |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Voor, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 64 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 59, 61,5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager
| Dikte [mm] | 94 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Diameter [mm] | 35 |
| Hoogte [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
4H0941309C, Links achter
| Voor OE nummer | 4H0941309C |
| Aantal contacten | 4 |
| Inbouwplaats | Links achter |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Diameter [mm] | 24 |
| Hoogte [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
