Zoekresultaten "B 276"
02A 911 023 LX
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Voor OE nummer | 02A 911 023 LX |
| Aantal tanden | 10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SB16C |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -14%
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, PAG 46
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 157 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 125 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7V16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | PXV16 |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -19%
Met extra steunpunt
| Lengte [mm] | 505 |
| Slag [mm] | 157 |
| Uitwerpkracht [N] | 770 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met extra steunpunt |
| Aanvullende informatie | // INTER-STOP® |
- -50%
M18 x 1,5, Verwarmd, 1628.8Z
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628.8Z |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, voor voertuigen met brandstofretoursysteem
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Brandstofuitvoering | Voor voertuigen met brandstofretoursysteem |
| Buitendraad 2 [mm] | 8 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Kleur | Zwart |
| Styling | Zonder spoiler |
| Lengte [mm] | 513 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 200 |
| Uitwerpkracht [N] | 370 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Bovenaan
| Gewicht [g] | 1568 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Bovenaan |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 24 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager, rechts, 1 671 722
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | 1 671 722 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Glad, Kunststof
| Boutdiameter [mm] | 10 |
| OE adviseert om de complete set te vervangen | |
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -35%
| Lengte 175mm | |
| Huis diam.22mm | |
| Slag 45mm | |
| Zuigerstangdiam. | 10mm |
| Uitwerpkracht 700N |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 722 |
| Slag [mm] | 306 |
| Uitwerpkracht [N] | 280 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder spoiler, Aan beide zijden
| Styling | Zonder spoiler |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 538 |
| Slag [mm] | 190 |
| Uitwerpkracht [N] | 125 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VALEO, Met PAG compressorolie, PAG 46, DCS
| Gewicht [kg] | 7,07 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | DCS |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, 7V16
| Gewicht [kg] | 7 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 112 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 154 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 125 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7V16 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VALEO, Met PAG compressorolie, PAG 46, DCS
| Gewicht [kg] | 6,62 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | DCS |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VALEO, Met PAG compressorolie, PAG 46, DCS
| Gewicht [kg] | 6,57 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | DCS |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VALEO, Met PAG compressorolie, PAG 46, DCS17
| Gewicht [kg] | 6,16 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | DCS17 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 10-0173, ZEXEL
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 11,9 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 17,8 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 150 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 10-0173 |
| Fabrikant | ZEXEL |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, SD6C12, SANDEN
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 14,4 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 20,5 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | SD6C12 |
| Fabrikant | SANDEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zadelbevestiging, 651 153 00 28, zwart, NTC
| Behuizing diameter [mm] | 15 |
| Monteerwijze | Zadelbevestiging |
| Voor OE nummer | 651 153 00 28 |
| Lengte [mm] | 52 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 88,5 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 10 |
| Cilinderboring [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,709 |
| Lengte [mm] | 885 |
| Slag [mm] | 380 |
| Uitwerpkracht [N] | 410 |
| Aanvullende informatie | MONROE MaxLift |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, Pijpfilter
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1555 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Glad, Metaal
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
