Zoekresultaten "B 267"
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 129 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 36531-PAA-307 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 335 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 156 |
| Gewicht [g] | 123 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 36532-P7A-G01 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 840 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 139 |
| Gewicht [g] | 106 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 36532-P5A-003 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -28%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 1628KP
| Brutogewicht [g] | 202 |
| Gewicht [g] | 172 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628KP |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1830 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -17%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 036906262D
| Brutogewicht [g] | 139 |
| Gewicht [g] | 108 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 036906262D |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 03D906265
| Brutogewicht [g] | 134 |
| Gewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03D906265 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 605 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -31%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 111 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 022906262AB |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 166 |
| Gewicht [g] | 133 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 3921022610 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 151 |
| Gewicht [g] | 118 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 3921002660 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -27%
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W20TT, 101-000-007AB, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-007AB |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,85 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WF20TT, Removable SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | WF20TT |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, IW20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT, IW20 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IWF22, Removable SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IWF22 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW22, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 185 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 9,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Teves, M10x1
| Remsysteem | Teves |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,8 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5
| Lengte [mm] | 97 |
| Breedte [mm] | 85,5 |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 6 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 120 |
- -6%
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 913 600
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 1 913 600 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring, Plaatstaal
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Slanglengte [mm] | 950 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Nettogewicht [g] | 280 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 167,0 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 40,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,30 |
| Nettogewicht [g] | 238 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,2 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 404,6 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 32,3 |
| Filter type | Filter insert |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 615 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 94,0 |
| Hoogte [mm] | 142,4 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,0 |
| Nettogewicht [g] | 38 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,00 |
| Dikte [mm] | 3,0 |
| Diameter o-ring [mm] | 59,0 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 23,9 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 52,5 |
| Hoogte [mm] | 112,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
