Zoekresultaten "B 245"
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 79 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 2460 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 139 |
| Gewicht [g] | 106 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 36532-P5A-003 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -28%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 03D906265
| Brutogewicht [g] | 134 |
| Gewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03D906265 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 605 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -31%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 166 |
| Gewicht [g] | 133 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 3921022610 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Rond
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SB16C |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -14%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 137 |
| Gewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 22690AA452 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 645 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 111 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 022906262AB |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 150 |
| Gewicht [g] | 117 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946517201 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 850 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 119 |
| Gewicht [g] | 86 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520730 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -37%
Geluidsensor, Met kabel, Geknikt
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -37%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -51%
Met slijtage-waarschuwingscontact, Teves
| Gewicht [kg] | 2,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Dikte [mm] | 20,1 |
| Hoogte 1 [mm] | 73,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 74,8 |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155,1 |
| Breedte 2 [mm] | 156 |
| WVA-nummer | 23746 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82076900 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 210 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 94 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 35 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vuistzadel, ATE, Gietijzer, BHW676E
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHW676E |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,07 |
- -26%
Vuistzadel, ATE, Gietijzer, BHW675E
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHW675E |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,07 |
- -26%
ATE, E9 90R - 01107/903, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 155,2 |
| Dikte [mm] | 19,8 |
| Hoogte [mm] | 73,2 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R - 01107/903 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
- -61%
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
Geventileerd, E1 90R-02C0118/0221, High carbon, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 15,3 |
| Binnendiameter [mm] | 135,0 |
| Minimale dikte [mm] | 20,0 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 112,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02C0118/0221 |
| Hoogte [mm] | 48,1 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 68,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 256,0 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch
| Diameter retourleiding [mm] | 8 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 15208Y9701, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Lengte [mm] | 142 |
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15208Y9701 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Vuistzadel, TRW, Gietijzer
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Vuistzadel |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHN186E |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,65 |
- -25%
Actieve sensor, Met toebehoren
| Lengte [mm] | 1050 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BREMBO, E9 90R-01107/2661, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Alleen in combinatie met stalen remschijven
| Breedte [mm] | 209,5 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 94,4 |
| Voor fabrikant | BREMBO |
| Controleteken | E9 90R-01107/2661 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
- -58%
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Versterkte uitvoering | |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD-KIT: Better solution for you! |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
