Zoekresultaten "B 221"
13/13, BOSCH, KELSEY-HAYES, WITH GUIDE PINS
| Diameter 1/2 [mm] | 13/13 |
| Complete set | |
| Remsysteem | BOSCH, KELSEY-HAYES |
| Versie | WITH GUIDE PINS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
- -34%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -48%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -46%
Rechts, met TÜV®-keuring
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Artikelnummer paar | 9218342 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Monopomp
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 422 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986501 |
- -17%
056 198 119
| Gewicht [kg] | 0,64 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 121 |
| Breedte [mm] | 18 |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 056 198 119 |
- -24%
Vertikal, Electrisch, evt. stekkeraansluiting aanpassen, Indien nodig handgreep aanpassen
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Positie / graad | Vertikal |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 110 |
| Diameter [mm] | 96 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Indien nodig handgreep aanpassen |
| Stroomverbruik [W] | 50 |
- -16%
CONDENSOR MET DROGER Alle 680x390x16
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 680 |
| Netbreedte [mm] | 390 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9218341 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 79 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 146 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 63 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Glasvezel, STT-1
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 121 |
| Lengte [mm] | 1153 |
| Breedte [mm] | 18 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -45%
Kunststof, Electrisch, rechthoekig, Male
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkwijze | Electrisch |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 222 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 222 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 15,6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 820 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, ATE, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 193 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 22414, 22413, 22412 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -59%
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Onder, Plaatstaal
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 11-16 050 0052 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
059 919 523 A, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 059 919 523 A |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -35%
Geklemd, 06A919501, NTC, met montagemateriaal
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 06A919501 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DM21208B, blauw
| Voor OE nummer | DM21208B |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KAP VOOR BUITENSPIEGEL LINKS Primer
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Hagus |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 5766844 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1015 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 13 |
- -10%
RADIATOR BENZINE 1.8 / 2.0 -91 720x322x33
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 32 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5mm |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Netdiepte [mm] | 33 |
| Netlengte [mm] | 720 |
| Netbreedte [mm] | 322 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KAP VOOR BUITENSPIEGEL RECHTS
| Breedte [mm] | 120 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Hagus |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Voor kleine spiegelbehuizing |
| Artikelnummer paar | 5888841 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
DERDE STOPLICHT
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| LED lichtkleur | Rood |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -27%
Regelsonde, voor katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
