Zoekresultaten "B 204"
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achter, Onder, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 30514 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Electrisch, rechthoekig, Male
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkwijze | Electrisch |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 222 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 222 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 15,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -35%
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 530 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -35%
E1 90R-02A0333/0218, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 87,6 |
| Dikte [mm] | 17,0 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | E1 90R-02A0333/0218 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| MAPP code beschikbaar |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0258/0193, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas / TRW
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 87,5 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | E1 90R-02A0258/0193 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| MAPP code beschikbaar | |
| Toegestaan tot voertuigvermogen [kW] | 225 |
| Aanvullende informatie | ATE Ceramic |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0258/0193, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas / TRW, Met remzadelschroef
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 87,6 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | E1 90R-02A0258/0193 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0072.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Toegestaan tot voertuigvermogen [kW] | 225 |
| Aanvullende informatie | ATE Ceramic |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 210 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, TRW
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20960 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, CA09-18-861
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | CA09-18-861 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, TRW, Met anti-kreukplaat
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 114,8 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 60,5 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
- -50%
Met behuizing, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Openingstemperatuur | 92 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 660 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46462179 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met anti-kreukplaat
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
