Zoekresultaten "B 188"
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -37%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23554, 20961 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -55%
Met waterpomp
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met waterpomp |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -39%
3 jaar garantie, Met sensor
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
- -15%
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Aantal draadeinden | 4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Aantal veren | 4 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,84 |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 20961 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -37%
Vooras rechts, Vooras links, Stabilisatorstang, Met toebehoren
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -20%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 2,000 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 473 |
| Lengte 2 [mm] | 708 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 11 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK174, MK394, MK202 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 512 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 133 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 855268 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -18%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Lichtgroen, Klem 30, Klem 87, groen
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Kleur | Lichtgroen |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal contacten | 5 |
| Behuizingskleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 155, 156 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 63, 67 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met schroeven
| Lengte [mm] | 106 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 56 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 75,0 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -27%
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Aantal draadeinden | 4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Aantal veren | 4 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23554, 20961 |
| Aantal klemmen | 4 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Aantal draadeinden | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,913 |
| Breedte [mm] | 87,1 |
| Dikte [mm] | 15,9 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 20961 |
| Aantal klemmen | 4 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 74 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 355 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -21%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 145 |
| Gewicht [g] | 112 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 894650D030 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 735 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 151 |
| Gewicht [g] | 118 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 7700107433 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -20%
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
