Zoekresultaten "8 561"
Gegalvaniseerd, M8 x 1,25
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| DIN / ISO | 985 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,25, M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 180 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 281 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met balansgewichten, Zonder toebehoren, Brembo
| Breedte [mm] | 125 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met balansgewichten, Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Brembo |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 22392 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
K20TT, 5960.F0, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5960.F0 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W20TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 21013707001 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -34%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -35%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -51%
M10 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 90 |
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -35%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Pijpfilter, M14x1.5, M12x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 89 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M12x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -42%
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 660 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, CA09-18-861
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | CA09-18-861 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 281 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 1 |
- -35%
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Platte stekker, Duelpomp
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 14,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B14, B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06/06, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 5,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 27,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27,8 |
| Type boring / aantal gaten | 06/06 |
| Binnendiameter [mm] | 1 |
| Minimale dikte [mm] | 20,6 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Centreringdiameter [mm] | 88,1 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 397 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,3 |
| Hoogte [mm] | 92,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13451 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
