Zoekresultaten "8 530"
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 19,4 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG, TOYOTA, SUBARU, SKODA, ROVER, RENAULT, PORSCHE, OPEL, MITSUBISHI, MERCEDES TRUCK, LEXUS, LAND ROVER, LANCIA, KIA, KOMATSU, JOHN DEERE, JEEP, JAGUAR, IVECO, INFINITI, ISUZU, HYUNDAI, HONDA, HITACHI, GM, FIAT, FENDT, DODGE, DAIMLER, DAEWOO, CLAAS, CHRYSLER, CATERPILLAR, BOVA, BMW, AUDI, ALFA ROMEO, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Compressor ID | TV14, TV12, SP10, DVE-16, DV-16, DV-13, DV-12, 7SB, 6SE, 6CA17, 10S, 10PA |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 54 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 530 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, Kunststof
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -51%
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 70 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 61 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 158 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Schroefdraad uitgang | M16x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61 |
| Buitendraad 2 [mm] | 55 |
- -50%
M16 x 1,5, met wateraftapplug, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Filter type | Met wateraftapplug, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Diameter o-ring [mm] | 69 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 53 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, S-SIG-FR (Plug 138), Met meervoudige riemschijf, M6 B+
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | S-SIG-FR (Plug 138) |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lengte 1 [mm] | 33 |
| Lengte 2 [mm] | 33 |
| Lengte 3 [mm] | 65 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5802.CG
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Voor OE nummer | 5802.CG |
| Aantal tanden | 9 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 820 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, Metaal
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, Kunststof
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 06A 906 265 F
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06A 906 265 F |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8" - 28, Messing
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" - 28 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Materiaal | Messing |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF-2B, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 290 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Uitgangsdiameter 2 [mm] | 6 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
02A 911 023 LX
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Voor OE nummer | 02A 911 023 LX |
| Aantal tanden | 10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -46%
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 835 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 825 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
