Zoekresultaten "8 095"
Tandriemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), groen
| Binnendiameter [mm] | 8,8 |
| Buitendiameter [mm] | 12,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9,7 |
| Kleur | Groen |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
Met afgerond tandprofiel, PTFE (Polytetrafluorethylen), Met pakkingen, VKN 1005
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Riemenmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Riembreedte [mm] | 25 |
| Aantal tanden | 137 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 1005 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Aantal schroeven | 1 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 15,00 |
| Buitendiameter [mm] | 35,0 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 23,0 |
| Breedte 2 [mm] | 25,9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 90,0 |
| Buitendraad 2 [mm] | 90,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 55,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50,0 |
- -56%
Werkkontakt, Platte stekker, Met verbindingsplaat
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Relaisnummer | 614 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 26,5 |
| Hoogte [mm] | 25,1 |
| Breedte [mm] | 26,5 |
| Aansluittechniek | 2 x 9,5 mm, 2 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | S9YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -33%
DENSO, Mechanisch, 5TSE, 7SBU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 51 |
| Compressor ID | 5TSE, 7SBU, 5SL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Mechanisch, VCS-17, VCS-14
| Voor fabrikant | DENSO |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 50 |
| Compressor ID | VCS-17, VCS-14, DVE, DV9, DV16, DV13, DV12, KS-88, DSC-17, DCS-14, CSV-717, 7SB, 7SBU, 7SBH, 5SA, 5SL12, 10PA |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 100 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 830 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 44 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 440 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 10,8 |
| Buitendiameter [mm] | 14,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10,4 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 71,5 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 36 |
- -47%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 200,5 |
| Hoogte [mm] | 58,3 |
| Filter type | Filter insert |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 290 |
| Breedte [mm] | 207 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber/Metaal
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 7, 12 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Klepsteeldiameter [mm] | 7 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), zwart
| Binnendiameter [mm] | 8,8 |
| Buitendiameter [mm] | 12,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9,3 |
| Kleur | Zwart |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 26 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Staal, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 34,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 46,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | VV-WP-1525 |
| Bundeltype | Box |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 201 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -19%
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 29,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Nettogewicht [g] | 202 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 290,0 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 42,0 |
| Filter type | Filter insert |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Hoogte 1 [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 49 |
| Buitendraad 2 [mm] | 26 |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
- -23%
| Gewicht [kg] | 1,639 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 116 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
- -30%
Filter insert
| Lengte [mm] | 357 |
| Breedte [mm] | 131 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
