Zoekresultaten "8 084"
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 14,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Koudstartstroom EN (A) | 550 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B14, B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 50 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 450 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -42%
Transistorontsteking
| Aantal contacten | 2 |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, Hoofdstroomfiltrering, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Diameter 1 [mm] | 80 |
| Filter type | Opschroeffilter, Hoofdstroomfiltrering |
| Hoogte [mm] | 76,1 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Hoogte 1 [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -50%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 113 |
| Gewicht [g] | 80 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946533250 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -24%
06/06, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 5,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 27,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27,8 |
| Type boring / aantal gaten | 06/06 |
| Binnendiameter [mm] | 1 |
| Minimale dikte [mm] | 20,6 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Centreringdiameter [mm] | 88,1 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5-6H, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,70 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,70 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Nettogewicht [g] | 334 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 57,0 |
| Diameter 2 [mm] | 63,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 82,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5-6H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 194 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 54,5 |
| Diameter 2 [mm] | 62,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,2 |
| Hoogte [mm] | 65,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1023 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1013 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 13 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1130 |
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 138 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21847, 21846, 21845 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 139 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -26%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821370H02 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 485 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 214 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 54,9 |
| Diameter 2 [mm] | 61,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 85,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Aluminium
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Aluminium |
| Let op de serviceinformatie |
- -46%
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Lengte [mm] | 86 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, M16 x 1, Met afdichtring
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -38%
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -37%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -29%
Opschroeffilter, M 20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
- -37%
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BK, Handgeschakeld, voor voertuigen met stuur links
| Kenletter | BK |
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
