Zoekresultaten "8 035"
M10x1, PIN
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 5,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -34%
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 963 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Met temperatuursensor, Met pakking
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met temperatuursensor, Met pakking |
- -36%
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 55,6 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 85 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
28920-JD00A, Met afdichtring, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 28920-JD00A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Pomp soort | Monopomp |
- -35%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -46%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -15%
Opschroeffilter, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -50%
M12 x 1,75, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Lengte [mm] | 37 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 25 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -57%
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 78,5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 422 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986501 |
- -17%
Filter insert, voor stofrijke omstandigheden, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 256 |
| Breedte [mm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor stofrijke omstandigheden |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -46%
5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 18 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,300 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | PROTECTION KIT |
- -37%
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hoge toon, Electrisch-pneumatisch
| Aantal contacten | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Signaaltoon | Hoge toon |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 118 |
| Diameter [mm] | 91 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Frequentiebereik [Hz] | 510 |
| Stroomverbruik [W] | 72 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 06A 906 265 F
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06A 906 265 F |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 820 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
