Zoekresultaten "1167"
Versnellingsbak met dubbele koppeling, voor natte koppeling
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Koppelingsuitvoering | Voor natte koppeling |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L-S, PL07
| Laadspanning [V] | 14,5 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-S, PL07 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Primair filter
| Filter type | Primair filter |
| Binnendiameter [mm] | 67 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 148 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Lengte [mm] | 136 |
| Schroefdraadmaat | 42463 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 282 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 281 |
| Binnendiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Breedte 1 [mm] | 160 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 133 |
| Binnendiameter1 [mm] | 66 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 67 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, Bosch, M 16X1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Schroefdraadmaat | M 16X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H4/H3, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4/H3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-1167R-LD-C |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s, P43t |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H4/H3, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4/H3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 212-1167L-LD-C |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s, P43t |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, W5W, WY21W, H15
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, WY21W, H15, H11 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 216-1167R-LDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1, PGJ19-2 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W5W, WY21W, H15
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, WY21W, H15, H11 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 216-1167L-LDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1, PGJ19-2 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, PY21W, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-1167R-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, BAU15s |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W5W, PY21W, H4
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, PY21W, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 223-1167L-LDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, P43t |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, H8, D1S (gasontladingslamp)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED, H8, D1S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 444-1167RMLEHM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1, Pk32d-2 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, H8, D1S (gasontladingslamp)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED, H8, D1S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 444-1167LMLEHM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1, Pk32d-2 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, PY21W, W21W, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W21W, W5W, H7, H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 550-1167LMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d, P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Met zijlicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-1167R-LDEMC |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, P43t |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, PY21W, H4 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 551-1167L-LEMC2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, P43t |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H11/HB3, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H11/HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 661-1167R-LD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d, PGJ19-2 |
- -60%
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Voor OE nummer | 63321044 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, 11.201.327, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Voor OE nummer | 11.201.327 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PWY24W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PWY24W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met positielicht (LED), Met daglicht (LED), Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 446-1167RMLDEM2 |
| Behuizingskleur | Rookgrijs |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PWY24W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PWY24W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met positielicht (LED), Met daglicht (LED), Met dimlicht (LED), Met grootlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 446-1167LMLDEM2 |
| Behuizingskleur | Rookgrijs |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 210 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Hoogte [mm] | 46,5 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987431451 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 12 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 120 |
| Binnendiameter1 [mm] | 90 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
