Zoekresultaten "1166"
Rechts, W5W, PY21W, HB3
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, PY21W, HB3, H11 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 216-1166L-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, P20d, PGJ19-2 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, PY21W, H15, H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 216-1166L-LDEMN |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PGJ23t-1, PGJ19-2 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, H1, HB3, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H1, HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 217-1166R-LEMN2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s, P20d |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, D1S (gasontladingslamp), ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 217-1166L-LEHM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | Pk32d-2 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H1, HB3, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H1, HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 217-1166L-LEMN2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s, P20d |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, D2S/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | D2S/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met apparaat voor lichtbreedte regeling, Zonder stuurelement voor Xenon, Met regelmotor voor LWR, Zonder gasontladingslamp |
| Artikelnummer paar | 441-1166RMLEHN2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, P32d-2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, D2S/H7, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | D2S/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met apparaat voor lichtbreedte regeling, Zonder stuurelement voor Xenon, Met regelmotor voor LWR, Zonder gasontladingslamp |
| Artikelnummer paar | 441-1166LMLEHN2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, P32d-2 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W21/5W, H7/H1
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W21/5W, H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 442-1166RMLDEM1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s, PX26d |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PWY24W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PWY24W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem, Met LED, Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 446-1166RMLEAM6 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PWY24W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PWY24W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem, Met LED, Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 446-1166LMLEAM6 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, W5W, P21W, H4
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, P21W, H4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-1166R-LDEMY |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s, P43t |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, W5W, P21W, H4
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, P21W, H4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-1166L-LDEMY |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s, P43t |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Hoogte [mm] | 11,30 |
| Binnendiameter [mm] | 12,20 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 13,50 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad, A, Met spoiler
| Lengte [mm] | 525 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Bijgevoegde adapter | A |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad, A, Met spoiler
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Bijgevoegde adapter | A |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad, M2, Met spoiler
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Bijgevoegde adapter | M2 |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad, M2, Met spoiler
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Bijgevoegde adapter | M2 |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Aluminium, Automatisch
| Materiaal looprollen | Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 27 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Materiaal | Metaal |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Dikte [mm] | 46 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 55 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 260 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links
| Sleutelwijdte | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 28 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Diameter [mm] | 112 |
| Lengte [mm] | 260 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Torx-40, Met buitendraad, M8x1,25
| Sleutelwijdte | Torx-40 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 |
| Lengte [mm] | 17 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Torx-40, Met buitendraad, M8x1,25
| Sleutelwijdte | Torx-40 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 |
| Lengte [mm] | 17 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Torx-50, Met buitendraad, M12x1,5
| Sleutelwijdte | Torx-50 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Lengte [mm] | 21 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hex-5, Met buitendraad, M8x1,25
| Sleutelwijdte | Hex-5 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 |
| Lengte [mm] | 16 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
O-ring
| Buitendiameter [mm] | 61,5 |
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Vorm | O-ring |
| Dikte [mm] | 2,75 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -85%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
