Zoekresultaten "116 700 001"
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
- -59%
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 79 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54,1 |
- -55%
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Lengte [mm] | 76,5 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 56,5 |
- -57%
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Lengte [mm] | 116,33 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
- -57%
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Let op, Toyota TSK 2602 G(4), Toyota TSK 2602 G(3), Renault 41.02.001(4)
| Gewicht [kg] | 1,041 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota TSK 2602 G(4), Toyota TSK 2602 G(3), Renault 41.02.001(4), Renault 41.02.001(3), Nissan M5055 NR4, Nissan M5055 NR3, Mazda MN 120 C, Ford M6C9103A |
| Bundeltype | Fles |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 4), FMVSS 116 DOT4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -60%
Let op, Toyota TSK 2602 G(4), Toyota TSK 2602 G(3), Renault 41.02.001(4)
| Gewicht [kg] | 5,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 28 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota TSK 2602 G(4), Toyota TSK 2602 G(3), Renault 41.02.001(4), Renault 41.02.001(3), Nissan M5055 NR4, Nissan M5055 NR3, Mazda MN 120 C, Ford M6C9103A |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 4), FMVSS 116 DOT4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -60%
| Gewicht [kg] | 1,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 38,7 |
| Hoogte 1 [mm] | 25,6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 155,3 |
- -53%
| Breedte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
| Aantal groeven | 6 |
- -66%
Wit, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Wit |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -67%
Zilver, OE Performance, Onder, Achter
| Gewicht [g] | 433 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Onder, Achter |
| Werkwijze | Manueel |
- -65%
Filter insert, Met pakking
| Nettogewicht [g] | 290 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 13,4 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 98,8 |
| Hoogte [mm] | 201,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -64%
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -23%
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -23%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -55%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 58 |
- -56%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 82 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
- -59%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 56 |
- -56%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -60%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 205 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -60%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 56 |
- -65%
M 20 X 1,5 - 6H, Opschroeffilter
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Schroefdraad uitgang | M 20 X 1,5 - 6H |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -63%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 58 |
- -65%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -60%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 81,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
- -58%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15 |
- -60%
Filter insert
| Lengte [mm] | 235 |
| Breedte [mm] | 189 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Filter type | Filter insert |
- -51%
Pijpfilter, Benzine
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Hoogte 1 [mm] | 89 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -21%
Rubbermetaallager, Achter
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
Let op, Ford M6C9103A, Fles, SAE J 1704
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford M6C9103A |
| Bundeltype | Fles |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 4), FMVSS 116 DOT4 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Let op, Ford M6C9103A, Fles, SAE J 1704
| Gewicht [kg] | 1,041 |
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford M6C9103A |
| Bundeltype | Fles |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 4), FMVSS 116 DOT4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
