Zoekresultaten "116 407 001"
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde magnetische sensorring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte [mm] | 82,8 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 126,6 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 51,5 |
- -56%
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, VO-TC-4936
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | VO-TC-4936 |
| Bundeltype | Box |
- -68%
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, VO-TC-4935
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | VO-TC-4935 |
| Bundeltype | Box |
- -68%
825 0276 10
| Conusafmeting [mm] | 15,3 |
| Artikelnummer paar | 825 0276 10 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, voor driehoeksdraagarm
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 13,8 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, met rubberladers
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 109051 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, met rubberladers
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 109050 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 30, 65 |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 1:5, Met toebehoren
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Conushelling | 1 |
| Lengte [mm] | 133,5 |
| Conusafmeting [mm] | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Zonder toebehoren, JTC1138
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Lengte [mm] | 287 |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Artikelnummer paar | JTC1138 |
- -55%
Driehoeksdraagarm, Aluminium, 821 1192 10
| Boutdiameter [mm] | 18,00 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Lengte [mm] | 257 |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 821 1192 10 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aluminium, 821 1191 10
| Boutdiameter [mm] | 18,00 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Lengte [mm] | 257 |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 821 1191 10 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Vooras rechts, 6Q0407366M
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 6Q0407366M, 6Q0407151L+ |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 7476123 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Onder, Ball joint
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 63174 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 174423 |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Vooras rechts, Onder, Achter
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Achter |
| Conusafmeting [mm] | 14,4 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Aluminium |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 37076 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Achter, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 49,8 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, 76-90992-2
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 76-90992-2 |
| Gewicht [kg] | 2,989 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1,5, Onder, Vooras rechts, 93-90920-256
| Buitendiameter 2 [mm] | M12x1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 93-90920-256 |
| Gewicht [kg] | 0,616 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1,5, Onder, Vooras links, 93-90920-156
| Buitendiameter 2 [mm] | M12x1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Artikelnummer paar | 93-90920-156 |
| Gewicht [kg] | 0,617 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1,5, Onder, Vooras links en rechts
| Buitendiameter 2 [mm] | M12x1,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 41,95 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Gewicht [kg] | 0,488 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10027
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10027 |
- -43%
M12x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10026
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10026 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10029
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10029 |
- -43%
M12x1.5mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-10028
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10028 |
- -43%
M12x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 38 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, M12x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 13,8 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [kg] | 0,153 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
