Zoekresultaten "0 245"
ECE-R90, Low-Metallic, Met slijtage-waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 137,9 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| WVA-nummer | 24501 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474420, 1987474447 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met trillingsdemper, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 64,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 57,7 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Breedte 1 [mm] | 155,2 |
| Breedte 2 [mm] | 155,2 |
| Dikte 1 [mm] | 18,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -49%
Opschroeffilter, 1" 12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -42%
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 2 |
| Vonklengte [mm] | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 123,2 |
| Dikte [mm] | 18,9 |
| Hoogte [mm] | 113,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24524 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987473521, 1987473541, 1987474725, 1987473520, 1987473510 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakkingen, voor multiriemaandrijving, Kunststof
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met trillingsdemper, ECE-R90, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 70,1 |
| Hoogte 2 [mm] | 74,5 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Breedte 1 [mm] | 129 |
| Breedte 2 [mm] | 129 |
| Dikte 1 [mm] | 18,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, Met afdichtring, geen afdichtmiddel gebruiken, voor multiriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 74 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1.5, M10
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 36 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 135 |
| Bevestigingshoek [graden] | 36 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 15,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 240 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -40%
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 1 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -21%
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met knipperlamp, Halogeen, B2,4W, Vlak
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lamptype | B2,4W |
| Vorm | Vlak |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Spanning (Volt) | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met trillingsdemper, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 53,3 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Breedte 1 [mm] | 109,3 |
| Dikte 1 [mm] | 16,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Bosch
| Breedte [mm] | 105 |
| Dikte [mm] | 17,7 |
| Hoogte [mm] | 54,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20905 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474135, 1987474196, 1987474179, 1987474362, 1987474078, 1987474028 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, zwart, Recht
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Recht |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met toebehoren, Met veer
| Aantal veren | 8 |
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 109,2 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 53,4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met veer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24563 |
- -64%
VDL, MERCEDES TRUCK, MERCEDES, KOMATSU
| Diameter tot [mm] | 62 |
| Diameter van [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | VDL, MERCEDES TRUCK, KOMATSU, JOHN DEERE, IVECO, ISUZU, HITACHI, CLAAS, CATERPILLAR, BOVA, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Compressor ID | 7SBU, 10S, 10PA |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 1,7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte 1 [mm] | 62,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 67 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155,1 |
| Breedte 2 [mm] | 156,3 |
| WVA-nummer | 23723 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82032000 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met trillingsdemper, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 67 |
| Hoogte 2 [mm] | 62,5 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Breedte 1 [mm] | 156,3 |
| Breedte 2 [mm] | 155,1 |
| Dikte 1 [mm] | 18,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met trillingsdemper, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 64,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 59,4 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Breedte 1 [mm] | 155,2 |
| Breedte 2 [mm] | 155,1 |
| Dikte 1 [mm] | 18,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-6 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 137,2 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| WVA-nummer | 21561 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -40%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -48%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gestekt, Met bevestigingsring, zwart, Haaks
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met bevestigingsring |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -52%
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 137,8 |
| Dikte [mm] | 17,6 |
| Hoogte [mm] | 60,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24501 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474420, 1987474447, 1987474404 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -58%
81.30301.0574
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Voor OE nummer | 81.30301.0574 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
