Zoekresultaten "0 159"
Met stekker voor sigarettenaansteker, Met gloeilamp, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker voor sigarettenaansteker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Frame kleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lengte zwanenhals [mm] | 160 |
| Stroomverbruik [W] | 6,0 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met leeslamp, Met binnenverlichting |
| Inbouwplaats | Binnen |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lengte [mm] | 281 |
| Lamptype | YL |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium, Lucas, 1 987 470 606
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Lucas |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1 987 470 606 |
| Artikelnummer paar | 0 986 473 258 |
| Binnen breedte [mm] | 55 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,01 |
- -53%
ECE-R90, Low-Metallic
| Breedte [mm] | 131,9 |
| Dikte [mm] | 15,8 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| WVA-nummer | 24851 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474395, 1987474470, 1987474515, 1987474241, 1987473577 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -67%
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Bendix
| Gewicht [kg] | 1,58 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,9 |
| Breedte [mm] | 176,9 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 46,7 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Bendix |
| WVA-nummer | 23318 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Iridium |
- -39%
M12x1,5
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -48%
ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat
| Aantal veren | 8 |
| Breedte [mm] | 164,7 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23470 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474306 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -57%
Low-Metallic
| Breedte [mm] | 142,6 |
| Dikte [mm] | 17,9 |
| Hoogte [mm] | 45,6 |
| Materiaal | Low-Metallic |
- -59%
Pin, M8x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 148,5 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 888 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Monopomp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Monopomp |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -41%
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -30%
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 163 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -31%
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 900 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding
| Breedte [mm] | 158,4 |
| Dikte [mm] | 19,8 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 20629 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474109, 1987474903, 1987474904, 1987474066 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -32%
M12, Draairichting met de klok mee
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 32 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 185 |
| Bevestigingshoek [graden] | 32 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 18,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82,5 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 221 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
Napf, M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Kegellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 23 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 69 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
- -39%
M20x1,5, M5 / 3 Nm, 21/24 mm, Vlamgloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 100 |
| Sleutelwijdte | 21/24 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 46 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, A,B,C, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Bijgevoegde adapter | A,B,C |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Lucas-Girling, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 55,7 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 50,4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20009 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474032, 1987474192, 1987474010 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -53%
