Zoekresultaten "0 141"
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 50 WS |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight DBL |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 11,6 |
| Binnendiameter [mm] | 8,10 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Buislamp, C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7 |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45 |
| Breedte [mm] | 70 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, M10 x 1
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1 |
| Lengte 2 [mm] | 17,5 |
| Lengte 1 [mm] | 10 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Massief, Met schroeven, Gecoat, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13 |
| Minimale dikte [mm] | 6 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 8 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 25,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 71,1 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 247 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met trillingsdemper, ECE-R90, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 87,1 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Breedte 1 [mm] | 187,5 |
| Dikte 1 [mm] | 17,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -40%
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -14%
IK20TT, IK20, 1WT318110, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT, IK20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT318110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met afdichtring, Kunststof, M10 x 1
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Materiaal | Kunststof |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 18, 10 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -4%
Massief, High carbon, Gecoat, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 16,6 |
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 50,5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -40%
Hydrolager
| Lengte [mm] | 45,8 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Binnendiameter [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter [mm] | 66,5 |
| Artikelnummer paar | 270585 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 264 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 104 |
| Buitendraad 2 [mm] | 132 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met stekker voor sigarettenaansteker, Met gloeilamp, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker voor sigarettenaansteker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Frame kleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lengte zwanenhals [mm] | 160 |
| Stroomverbruik [W] | 6,0 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met leeslamp, Met binnenverlichting |
| Inbouwplaats | Binnen |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lengte [mm] | 281 |
| Lamptype | YL |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, PL181, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 31 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8),LIN-2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 183 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic
| Breedte [mm] | 131,9 |
| Dikte [mm] | 15,8 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| WVA-nummer | 24851 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474395, 1987474470, 1987474515, 1987474241, 1987473577 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -67%
M14 x 1,5
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 14106 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Vooras bovenaan, Hydrolager, Aluminium
| Lengte [mm] | 76, 63 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras bovenaan |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Aluminium, Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
