Zoekresultaten "9 127"
75W-90, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Platium-middelelektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13607 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1275 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 89 |
| Lengte [mm] | 848 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -53%
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -16%
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Nettogewicht [g] | 225 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 74,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 165,0 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 151 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 46 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KG2397.1.19, Aluminium
| Voor fabrikantnummer | KG2397.1.19 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 23,81 |
| Materiaal | Aluminium |
| Gatdiameter [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 225 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 165,0 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VW TL 774 D, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Rood |
| Concentraat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder gloeilampen, CCC-getest, R6
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Registratietype | CCC-getest |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Aantal | 20 |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IP5KX |
| Type stekker | Platte stekker |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Diameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Lamptype | PY21W |
| Monteerwijze | Inbouw, Geschroefd |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8,032 |
| Aantal tanden | 199 |
| Lengte [mm] | 1599 |
| Breedte [mm] | 24 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, voor voertuigen met/zonder airco
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met frame |
| Netdiepte [mm] | 48 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 870 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Lakken mogelijk
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
| Productiedatum tot | 11.2011 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R6, IPX9K, IP5KX, Platte stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IP5KX |
| Type stekker | Platte stekker |
| Diameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | CCC-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Monteerwijze | Inbouw, Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20 x 1,5, 5WK9 6621K
| Maat van uitwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Gatdiameter [mm] | 8,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 758713005, 5WK9 6621K, 11787587130 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder stofkaplip, B, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
| Bouwwijze radiaalasdichting | B |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, 017.671 / 017.655, Koper
| Doorsnedevorm | A-vormig |
| Alternatieve reparatieset | 017.671 / 017.655 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 14 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Materiaal | Koper |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
GAT4735A
| Brochure raadplegen | |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | GAT4735A |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -49%
Staal, chroom, zwart (2x), Groot-Brittannië
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Chroom, zwart (2x) |
| Gefabriceerd in | Groot-Brittannië |
| Oppervlakte | Gefosfateerd, Verchroomd |
| Aantal onderdelen (-delig) | 7 |
| Montage/demontage | Voor demontage, voor montage |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1025 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met bevestigingsmatriaal
| Hoogte [mm] | 52 |
| Breedte [mm] | 197 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Lengte [mm] | 52 |
| Druk (bar) | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -33%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 137 |
| Lengte [mm] | 1305 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 136 |
| Lengte [mm] | 1295 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 83 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 720 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
