Zoekresultaten "8 725"
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -52%
M10 x 1,0, M4 x 0,7, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 x 0,7 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 121,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -36%
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 15,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +170 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74,9 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 199 |
| Breedte [mm] | 243 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -48%
| Lengte 281.5mm | |
| Huis diam.18.5mm | |
| Slag 77.5mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 610N |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fijnfilter, Filter insert
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 226 |
| Buitendiameter [mm] | 115 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 115 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 37 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 38,35 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, AKEBONO, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 127 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 50,8 |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | AKEBONO |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CONDENSOR MET DROGER 1.4 525x350x16 10/12 - 11/13
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 525 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
000 830 86 08 SK
| Buitendiameter [mm] | 130 |
| Lengte [mm] | 249 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 000 830 86 08 SK |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 159,5 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 282 |
| Slag [mm] | 78 |
| Uitwerpkracht [N] | 610 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 15, 7 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lengte [mm] | 93 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras boven, Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 333 |
| Inbouwplaats | Achteras boven, Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 645 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 32 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 635 |
| Netbreedte [mm] | 470 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 32 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 322 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 64 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 60,8 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder besturingssysteem, Male, Draairichting met de klok mee, Kunststof
| Spanning (Volt) | 24 |
| Diameter [mm] | 130 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 360 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Materiaal | Kunststof |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 180 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 21 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 18 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | PXC16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 1234yf |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -15%
Aluminium, Met pakkingen, zonder oliefilterbehuizing, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Netlengte [mm] | 125 |
| Netbreedte [mm] | 80 |
| Netdiepte [mm] | 48 |
| Ribbenaantal | 10 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, met stikstofvulling, Met droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 22,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 18,5 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 530 |
| Netbreedte [mm] | 357 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, R 134a
| Diameter [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 185 |
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
- -11%
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 36,2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Zuigerstanglengte [mm] | 224 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 16 |
| Veerpoot-buitendiameter [mm] | 51 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | OP-CSM10170, AK-735526 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.5, M10x1, Achteras, Gasdruk
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Zuigerstanglengte [mm] | 228 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 15 |
| Veerpoot-buitendiameter [mm] | 45 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | OP-CSM10170, AK-735526 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met oliepompketting, Met tandwielen, Simplex, Gesloten ketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliepompketting, Met tandwielen |
| Aantal schakels | 48, 70, 86 |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubber, Kunststof, Met snelkoppeling, Turbolader naar motor
| Materiaal | Rubber, Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Koelleiding | Turbolader naar motor |
- -42%
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 36 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 36 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Bovenaan, Binnen, Achteras links
| Lengte [mm] | 35 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Binnen, Achteras links, Buiten |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
