Zoekresultaten "8 094"
Achteras
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 255,5 |
| Buitendiameter [mm] | 294 |
| Binnendiameter [mm] | 254 |
| Dikte [mm] | 71 |
| Breedte [mm] | 61 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Steek wielbouten (mm) | 140 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Centreringdiameter [mm] | 96,5 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 APPROVED, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Brembo
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 123,6 |
| Dikte [mm] | 19,3 |
| Hoogte [mm] | 117,4 |
| Controleteken | ECE R90 APPROVED |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Brembo |
| Dikte 2 [mm] | 19,3 |
| WVA-nummer | 22392 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8"x27 NPTF, rood
| Voor OE nummer | 3439088 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"x27 NPTF |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voorkant
| Breedte [mm] | 52,22 |
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 38,2 |
| Buitendiameter [mm] | 52,2 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Iridium |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 199 |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
| Let op de serviceinformatie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 219 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Filter type | Filter insert |
| Breedte 1 [mm] | 193 |
| Breedte 2 [mm] | 155 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Double Iridium |
- -42%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Diameter [mm] | 80 |
| Breedte [mm] | 348 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 325 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Filter type | Filter insert |
| Breedte 1 [mm] | 137 |
| Breedte 2 [mm] | 92 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W16TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 96353255 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor, Zonder kabel, zwart
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,018 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,5 |
| Gewicht [kg] | 0,033 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Sluiter, Drukactivering, Geschroefd, Platte stekkeraansluiting
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Besturingstype | Drukactivering |
| Monteerwijze | Geschroefd, Platte stekkeraansluiting |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor OE nummer | 23 14 1 354 071 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant
| Breedte [mm] | 52 |
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voorkant
| Breedte [mm] | 52 |
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -39%
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -60%
M10 x 1, Achteras links, Achteras rechts
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Lengte [mm] | 269 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
A-vormig, Gasklepbehuizing, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 70 |
| Inbouwplaats | Gasklepbehuizing |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 5,6 |
| Buitendiameter [mm] | 73,8 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 18,0 |
| Breedte 2 [mm] | 17,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65,0 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 34,9 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21,4 |
- -45%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 257 |
| Breedte [mm] | 205 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rond, Gestekt, zwart, Over te lakken
| Schachtvorm | Rond |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W20TT, 98079-56132, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 98079-56132 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W20TT, 18822-11091, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 18822-11091 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
