Zoekresultaten "120 270 001"
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1760 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Vingersonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 409 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 640 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, 4686933AB
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 4686933AB |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 96291099 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 741 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Bovenaan, Zonder basisdrager
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder basisdrager |
- -58%
Rood, PU (Polyurethaan), Met vetkap
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Kleur | Rood |
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, C2C1238
| Brutogewicht [g] | 128 |
| Gewicht [g] | 98 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | C2C1238 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Diameter 1 [mm] | 4,5 |
| Diameter 2 [mm] | 6 |
| Aantal contacten | 2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 230 |
| Buisdiameter [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Kunststofbehuizing, Electrisch-pneumatisch, Magneetklep
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -68%
A-vormig, Aluminium
| DIN / ISO | 7603 |
| Vorm | A-vormig |
| Basis materiaal | Aluminium |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -65%
Polyesterweefsel, CR (chloropreenrubber), Getand, Zijkant open
| Riemenmateriaal | Polyesterweefsel |
| Basis materiaal | CR (chloropreenrubber) |
| Lengte [mm] | 800 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -59%
Aan beide zijden, Achteras, PU (Polyurethaan), Met vetkap
| Gewicht [kg] | 0,028 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 90 |
| Kleur | Geel |
- -56%
Achteras links en rechts, Bovenaan, Onder, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts, Bovenaan, Onder |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Kleur | Rood |
- -56%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-6 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
AVX10X800, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 60 |
| Lengte [mm] | 800 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Type | AVX10X800 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 140 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Silicoon, Met kabel, Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen |
| Aantal contacten | 6 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 1 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
- -55%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -32%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -32%
