Zoekresultaten "120 001 001"
Driedelig, 20.2x22.1, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 26 |
| Spiebaan | 20.2x22.1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 180 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 180 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 1215 |
- -26%
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13445 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,72 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13422 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rond, Gestekt, Ivoorwit, Haaks
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Ivoorwit |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -36%
Synthetisch leer, 6 versnellingen, 5 versnellingen, zwart/zilver
| Oppervlakte | Synthetisch leer |
| Aantal versnellingen | 6 versnellingen, 5 versnellingen |
| Kleur | Zwart/zilver |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met steekaansluiting |
| Kleurcode | NGC |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -26%
Sprongsonde, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 52 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 470 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 400 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1, Staal, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Buitendiameter [mm] | 14 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 7 |
| Sleutelwijdte | 5 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -28%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -35%
IK16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Poly-V Tit, M4/SAE, M14x1,25, 21 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IK20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR KACHEL Alle Type Denso 160x170x25
| Voor fabrikant | Type Denso |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 160 |
| Netbreedte [mm] | 170 |
| Netdiepte [mm] | 25 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
K20TT, 5960K1, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5960K1 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,85 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH ZONDER MOTOR 4/5D. VOOR LINKS +Paneel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties, Met comfort functie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montageplaat |
| Artikelnummer paar | 7636262 |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -32%
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
- -34%
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Dikte [mm] | 2 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -51%
75W, Ford WSS-M2C200-D2, MB 235.10, VW TL 726 Y
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Specificatie | Ford WSS-M2C200-D2, MB 235.10, VW TL 726 Y, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-4 |
- -33%
Met toebehoren, [1987475077]
| Breedte [mm] | 164 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 20 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | [1987475077] |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Buisdiameter [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts achter, Links achter
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Lengte [mm] | 1390 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH ZONDER MOTOR 4/5D. VOOR RECHTS +Paneel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties, Met comfort functie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montageplaat |
| Artikelnummer paar | 7636261 |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
