Zoekresultaten "120"
Sprongsonde, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 240 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, RY10W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, RY10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Ultra White BL |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight BL |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Koppelstang
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 86 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 F-7 HPURX2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-6 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -16%
FPM (Fluor-Kautschuk), groen
| Binnendiameter [mm] | 8,8 |
| Buitendiameter [mm] | 12,2 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9,7 |
| Kleur | Groen |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Aantal contacten | 6 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
Aansluituitvoering M4
| Aantal in/uitgangen | 6 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 53 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | PREMIUM *** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 75 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 89 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M14x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 195 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Schroefdraad uitgang | M14x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -48%
Achter, Beugel wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 280 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 11 |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, SUMITOMO
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 104,5 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| WVA-nummer | 24071 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met plunjerclip
| Breedte [mm] | 150,4 |
| Dikte [mm] | 18,5 |
| Hoogte [mm] | 58,2 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 2 [mm] | 61,1 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 2 [mm] | 151,4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 23203 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474098, 1987474213 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Aantal veren | 4 |
| Breedte [mm] | 148,4 |
| Dikte [mm] | 18,6 |
| Hoogte [mm] | 60,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25031 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474746 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -61%
| Gewicht [kg] | 0,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 23,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 23,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125,0 |
- -40%
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met trapeziumvormig tandprofiel, Met pakkingen, voor tandriemaandrijving, Kunststof
| Riem, snaar | Met trapeziumvormig tandprofiel |
| Riembreedte [mm] | 19,9 |
| Aantal tanden | 141 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Aantal schroeven | 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakkingen, voor multiriemaandrijving, Kunststof
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -51%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Versie | H-System |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ELEKTRISCHE MOTOR VOOR KOPLAMP -Xenon
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Xenon verlichting |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Bosch, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 148 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte 1 [mm] | 58 |
| Hoogte 2 [mm] | 63 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 25896, 25895 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -55%
B03
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 740 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
