Zoekresultaten "119 452 001"
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 790 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -48%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,103 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 575 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 740 |
- -60%
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 505 |
- -61%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 1274 |
- -57%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 909 |
- -58%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -60%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 255 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,135 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,110 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -83%
Filter insert
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 14,48 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
- -65%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
- -28%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
- -46%
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -43%
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -36%
Regelsonde, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -56%
Regelsonde, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 550 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -56%
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 700 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -62%
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -56%
Universal 77008
| Lengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -57%
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 770 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -57%
Universal 77008
| Lengte [mm] | 1070 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -58%
Verwarmd, Universal 77008
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 620 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -58%
Universal 77008
| Lengte [mm] | 1550 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -56%
Verwarmd, Universal 77004
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
- -57%
Universal 77008
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -58%
Universal 77008
| Lengte [mm] | 1200 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -58%
Universal 77004
| Lengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
- -57%
