×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "119 055 001"
144 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 119 055 001×
Lambda-sonde Magneti Marelli 466016355291
Verwarmd
466016355291
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 740 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 127,97
€ 48,63
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Magneti Marelli 620504010051
Electrisch, Benzine
620504010051
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Druk (bar) tot | 0,8 |
€ 181,14
€ 181,14
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Febi Bilstein 04633
Kunststof, Elektrisch, zwart
04633
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 34,74
€ 34,74
Tijdelijk uitverkocht
€ 52,50
€ 39,37
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Magneti Marelli 062000739304
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
062000739304
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
€ 12,79
€ 4,61
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Metzger 2250040
Electrisch, met montage-/bevestigingsmateriaal
2250040
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (bar) | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
€ 130,64
€ 130,64
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Metzger 2250423
Electrisch
2250423
| Stroomsterkte tot [A] | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3 |
| Druk (Psi) | 43,5 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Totale lengte [mm] | 159,5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 284,77
€ 284,77
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20EP-U11
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W20EP-U11
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,63
€ 3,27
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20EP11
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W20EP11
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,07
€ 3,65
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1458
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
1458
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 33,75
€ 5,74
- -83%
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper montageset Tedgum 00193701
Achteras onder, Achteras boven
00193701
| Buitendraad 2 [mm] | 36 |
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 32 |
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras boven |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
€ 6,91
€ 2,35
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper montageset Tedgum 00533703
Achteras boven, Achteras onder
00533703
| Buitendraad 2 [mm] | 36 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 32 |
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Inbouwplaats | Achteras boven, Achteras onder |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
€ 6,91
€ 2,35
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper montageset Tedgum 00723700
Bovenaan, Onder, Vooras links en rechts
00723700
| Buitendraad 2 [mm] | 36 |
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 32 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Onder, Vooras links en rechts |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
€ 6,86
€ 2,26
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Hella 8TF 358 306-491
Electrisch, Benzine, Zonder pakking
8TF 358 306-491
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 58,44
€ 61,37
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper Monroe D6629
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan, Oog bovenaan
D6629
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 61,3 |
| Gewicht [kg] | 2,500 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Lengte 1 [mm] | 353 |
| Lengte 2 [mm] | 558 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ADVENTURE |
€ 92,25
€ 92,25
Tijdelijk uitverkocht
