Zoekresultaten "1184"
Links, H6W, W21W, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H6W, W21W, PY21W, H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 444-1184RMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s, BAU15s, PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, CVW618, CALSONIC
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 135 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 250 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | CVW618 |
| Fabrikant | CALSONIC |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Nettogewicht [g] | 740 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 27,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 14,4 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 66,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 121,0 |
| Hoogte [mm] | 270,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubberlager, D-vorm, Electrisch, Ontkoppeld
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal contacten | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Ontkoppeld, met rubberlager |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, W5W, PY21W, H9
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, PY21W, H9, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 441-1184RMLD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PGJ19-5, PX26d |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1-12 UN
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 200 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, W5W, PY21W, D1S/H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, PY21W, D1S/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 441-1184RMLDHEM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, BAU15s, Pk32d-2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H7/H7, Electrisch, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-1184LMLD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1270 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1 1/2-16 UN-2B, voor hoge druk, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Buitendiameter [mm] | 128 |
| Schroefdraadmaat | 1 1/2-16 UN-2B |
| Hoogte [mm] | 286 |
| Filter type | Voor hoge druk, Opschroeffilter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IUF24, L12W, Thread M4, M10x1.0
| Alternatief artikel | IUF24 |
| Brutogewicht [g] | 33 |
| Gewicht [g] | 30 |
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Voor OE nummer | L12W |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Thread M4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 10 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 440-1184L-LD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W5W, PY21W, H9
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, PY21W, H9, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 441-1184LMLD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PGJ19-5, PX26d |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Lengte [mm] | 244 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 121 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Lengte [mm] | 191 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, zonder montage-/bevestigingsmateriaal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
- -25%
ACM (Polyacryl-Rubber), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 350 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 50 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, Links voor, Met rubbertuit
| Totale lengte [mm] | 495 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, H7/H7, chroom, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Kleur | Chroom |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 431-1184RMLD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -57%
Opschroeffilter, 1 3/8-12 UN
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 1 3/8-12 UN |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
- -7%
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 8,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 4 |
| Aantal [l/h] | 140 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, T45, Binnen Torx
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 19 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | T45 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
| Kwaliteitsgraad | 4.8 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
- -34%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 7
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -33%
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
16 11 7 482 902, zwart, Kunststof, Met band
| Voor OE nummer | 16 11 7 482 902 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met band |
| Afsluitbaar | Niet aflsuitbaar |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Chassis-Cabine
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2810926 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
