×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "113 630 001"
142 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 113 630 001×
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 102934
Met riemschijf
102934
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 283,87
€ 175,99
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos ERA 661145
Elektrisch
661145
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
€ 25,41
€ 25,41
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0208
CS0208
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Hoogte [mm] | 32 |
€ 45,54
€ 19,13
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0373
CS0373
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Hoogte [mm] | 32 |
€ 43,44
€ 19,12
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Spanrol distributieriem Blue Print ADJ137603
ADJ137603
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8,2 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
€ 95,70
€ 53,59
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605046
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605046
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
€ 45,38
€ 14,98
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605078
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605078
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
€ 95,31
€ 31,45
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605148
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605148
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
€ 30,07
€ 9,62
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Krukaskeerring Ajusa 15093900
Rechtse draaibeweging
15093900
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
€ 25,05
€ 16,53
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Krukaskeerring Ajusa 15103300
Rechtse draaibeweging
15103300
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
€ 40,28
€ 24,97
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
