Zoekresultaten "1115"
Aan beide zijden, Voor
| Aantal portieren | 3 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Voor fabrikant | 2 slizgi |
| Productiedatum vanaf | 05.1993 |
| Productiedatum tot | 02.2002 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A, DIN 51524-3 HVLP
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-3 HVLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-68, ASTM D 6158 HV, AFNOR NF E 48-603 HV |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A, DIN 51524-3 HVLP
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-3 HVLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-70, ASTM D 6158 HV, AFNOR NF E 48-603 HV |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A, DIN 51524-3 HVLP
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-3 HVLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-70, ASTM D 6158 HV, AFNOR NF E 48-603 HV |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Gestekt
| Totale lengte [mm] | 100 |
| Materiaal | Kunststof |
| Monteerwijze | Gestekt |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 14X1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M 14X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ref: 6165621, rechts, Mechanisch, Bol-vormig
| Kwaliteit | Ref |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel |
| Productiedatum tot | 12.2014 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, zwart, Mechanisch, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
| Modeljaar vanaf | 1987 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ref: 6165411, rechts, Mechanisch, Bol-vormig
| Kwaliteit | Ref |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, Electrisch, Met grondlaag, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, zwart, Mechanisch, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ref: 6165407, rechts, Mechanisch, Bol-vormig
| Kwaliteit | Ref |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Mechanisch, Bol-vormig, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel |
| Productiedatum tot | 02.2003 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde magnetische sensorring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde magnetische sensorring |
| Breedte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 136 |
| Breedte 2 [mm] | 63 |
| Buitendraad 2 [mm] | 83 |
- -47%
Ingebouwd, Met toebehoren, Met wielremcilinder, LUCAS/TRW
| Breedte [mm] | 37 |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met wielremcilinder |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Zuigerdiameter [mm] | 19 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,292 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 129 |
| Breedte [mm] | 22 |
- -24%
ACM (Polyacryl-Rubber), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 650 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
Zwart, Kunststof
| Slanglengte [mm] | 460 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 18,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Outlet M12x1.25, Inlet M14x1.5, Pijpfilter
| Schroefdraadmaat 2 | Outlet M12x1.25 |
| Schroefdraadmaat 1 | Inlet M14x1.5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Twee rail raammechanisme, Links voor
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Twee rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aantal portieren | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch, Links voor
| Werkwijze | Elektrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 3673761 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, M 12X1,25
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | M 12X1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1165 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1150 |
| Breedte [mm] | 13 |
- -9%
- -16%
Vooras, Gasdruk, Vork onderaan, Luchtveer
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan |
| Veervorm | Luchtveer |
- -4%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -60 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -60 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -60 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
