×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 544 001"
141 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 111 544 001×
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Autlog AS6009
Achter, Ovaal
AS6009
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2005
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2005
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 95,09
€ 60,86
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2025
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2025
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 103,14
€ 66,01
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2031
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2031
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,68
€ 65,72
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5541
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5541
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 119,32
€ 76,36
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5544
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5544
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 121,12
€ 77,51
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8508
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8508
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 129,63
€ 82,96
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Mahle Original MFL 18
Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, 2+1(6)X21W+(2)0..4W
MFL 18
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,60 |
| Nettogewicht [g] | 36 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2+1(6)X21W+(2)0..4W |
€ 42,51
€ 15,31
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Mahle Original MFL 6
Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, 2(4)X21W+0..4W
MFL 6
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2(4)X21W+0..4W |
€ 24,09
€ 8,68
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 60,00
€ 21,01
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Bugiad 86611
1J0145838AF, Bovenaan, Intercooler, inlaatluchtkoeler
86611
| Lengte [mm] | 290 |
| Voor OE nummer | 1J0145838AF |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
| Buitendiameter 1 [mm] | 58 |
| Buitendraad 2 [mm] | 66 |
€ 141,58
€ 50,97
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
