×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 540 001"
Zoek: 111 540 001×
Klepsteeldichting Corteco 19035760
FPM (Fluor-Kautschuk)
19035760
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,2 |
| Aantal kleppen | 4 |
€ 15,08
€ 5,28
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 19036013
FPM (Fluor-Kautschuk)
19036013
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 46440885 |
| Aantal kleppen | 12 |
€ 26,97
€ 13,76
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 19036021
FPM (Fluor-Kautschuk)
19036021
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 195350336378 |
| Aantal kleppen | 10 |
€ 24,15
€ 8,94
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 19036429
FPM (Fluor-Kautschuk)
19036429
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 11341287591 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 7 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 13,2 |
| Aantal kleppen | 12 |
€ 44,53
€ 15,58
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 19036505
FPM (Fluor-Kautschuk)
19036505
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 7 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 13,2 |
| Aantal kleppen | 10 |
€ 23,51
€ 11,99
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 49472887
FPM (Fluor-Kautschuk)
49472887
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10,8 |
€ 3,75
€ 1,43
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 49472916
ACM (Polyacryl-Rubber)
49472916
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 14,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
€ 1,51
€ 1,00
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Corteco 49472955
FPM (Fluor-Kautschuk), Afvoerzijde, Aanvoerzijde
49472955
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 9,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 9,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 7 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
€ 4,54
€ 1,40
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2005
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2005
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 95,09
€ 60,86
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2025
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2025
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 103,14
€ 66,01
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2031
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2031
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,68
€ 65,72
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5541
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5541
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 119,32
€ 76,36
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5544
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5544
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 121,12
€ 77,51
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8508
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8508
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 129,63
€ 82,96
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
€ 50,82
€ 44,21
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Vaico V10-2703
Roestvrij staal, Rubber met voering van stof, 1J0 145 828 T
V10-2703
| Materiaal compressiering/afdichtingsring | Roestvrij staal |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Voor OE nummer | 1J0 145 828 T |
€ 28,63
€ 43,51
Tijdelijk uitverkocht
Laadlucht-/turboslang Original Imperium 221153
1J0145828T, HENN
221153
| Gewicht [g] | 233 |
| Lengte [mm] | 270 |
| Voor OE nummer | 1J0145828T |
| Binnendiameter1 [mm] | 38 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
| Fabrikant van stekkerverbindingen | HENN |
€ 106,00
€ 36,03
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsealset Corteco 49125046
PTFE (Polytetrafluorethylen)
49125046
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte 1 [mm] | 9,8 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13 |
| Aantal kleppen | 8 |
€ 183,47
€ 64,21
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteelpakking Corteco 49125049
PTFE (Polytetrafluorethylen)
49125049
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte 1 [mm] | 9,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13 |
€ 21,62
€ 7,56
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Autlog AS6009
Achter, Ovaal
AS6009
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1076
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 4606133AC
DOX-1076
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 4606133AC |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 95,99
€ 69,12
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
