×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 422 001"
141 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 111 422 001×
Axiaal gewricht / spoorstang Sasic 7776024
Vooras, Part of 7L0422803D, M16x1,5
7776024
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 7L0422803D |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 288 |
€ 61,71
€ 18,51
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
€ 137,17
€ 58,98
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
MAP sensor Calorstat By Vernet MS0103
MS0103
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Meetbereik tot [V] | 4,65 |
| Meetbereik van [V] | 0,4 |
| Meetbereik tot [kPa] | 115 |
| Meetbereik van [kPa] | 10 |
€ 43,15
€ 26,32
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuishoes Original Imperium 33335A
Vooras, Rubber, OETIKER+MUBEA
33335A
| Gewicht [g] | 157 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 66 |
| Voor OE nummer | 32106765782 |
| Lengte [mm] | 195 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
€ 30,95
€ 7,74
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
MAP sensor Herth+Buss Elparts 70670008
70670008
| Gewicht [g] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Druk (Pa) van | 15000 |
| Druk (Pa) tot | 120000 |
€ 48,94
€ 15,17
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2005
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2005
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 95,09
€ 60,86
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2025
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2025
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 103,14
€ 66,01
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2031
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2031
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,68
€ 65,72
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5541
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5541
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 119,32
€ 76,36
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5544
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5544
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 121,12
€ 77,51
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8508
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8508
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 129,63
€ 82,96
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuishoes Moog K150237
Box
K150237
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Bundeltype | Box |
| Binnendiameter1 [mm] | 66 |
| Lengte [mm] | 195 |
| Binnendiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 155 |
| Lengte 1 [mm] | 195 |
€ 41,29
€ 20,64
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
