×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 401 001"
Zoek: 111 401 001×
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
€ 10,02
€ 10,02
Tijdelijk uitverkocht
Luchtmassameter Herth+Buss Elparts 70640205
Luchtfilter
70640205
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
€ 210,94
€ 80,16
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 119,78
€ 80,25
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Magneti Marelli 352317100660
Met pakking
352317100660
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 37,51
€ 37,51
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Magneti Marelli 361302040681
Geventileerd
361302040681
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Diameter [mm] | 330 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
€ 312,65
€ 112,55
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 212,79
€ 212,79
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Metzger 6110434
Achteras, interne ventilatie, High carbon, Kruislings geslepen
6110434
| Binnendiameter [mm] | 157 |
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 73,6 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Kruislings geslepen, Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 63,26
€ 63,26
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Metzger 6110518
Vooras links, interne ventilatie, High carbon, Kruislings geslepen
6110518
| Binnendiameter [mm] | 157,1 |
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 68,7 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Kruislings geslepen, Gelakt |
| Artikelnummer paar | 6110594 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 63,26
€ 63,26
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven LPR A1016V
Interne ventilatie, BREMBO, A1017V
A1016V
| Minimale dikte [mm] | 32 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 68,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Remsysteem | BREMBO |
| Artikelnummer paar | A1017V |
| Buitendiameter [mm] | 350 |
€ 177,48
€ 78,09
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven LPR P2000V
Interne ventilatie, BREMBO
P2000V
| Minimale dikte [mm] | 25,8 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 73,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Remsysteem | BREMBO |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
€ 137,87
€ 60,66
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven LPR P2000VR
Interne ventilatie, Gecoat, BREMBO
P2000VR
| Minimale dikte [mm] | 25,8 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 73,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Remsysteem | BREMBO |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
€ 151,65
€ 66,73
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven LPR P2010V
Interne ventilatie, P2009V
P2010V
| Minimale dikte [mm] | 29,8 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 68,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Artikelnummer paar | P2009V |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
€ 175,85
€ 77,38
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijven Magneti Marelli 361302040843
Geventileerd
361302040843
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
€ 474,04
€ 175,39
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Remschijf Kavo Parts BR-10358-C
Geventileerd, Gecoat
BR-10358-C
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 73,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
€ 121,83
€ 59,70
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Waterpomp BSG BSG 60-500-012
Mechanisch, Met flens, Met pakking, BSG 60-500-012
BSG 60-500-012
| Gewicht [g] | 1460 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met flens |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Componentennummer | BSG 60-500-012 |
€ 57,41
€ 46,50
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,12
€ 3,57
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat, koelvloeistof NRF 725414
Met behuizing
725414
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Met behuizing |
€ 46,71
€ 18,68
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,74
€ 5,66
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtmassameter Wagner AFS00177
Zwart, Kunststof, Met behuizing
AFS00177
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht [kg] | 0,223 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 193,94
€ 193,94
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1326
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1326
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 65,30
€ 5,88
- -91%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat, koelvloeistof Denso DTM88352
Met pakkingen
DTM88352
| Brutogewicht [g] | 235 |
| Gewicht [g] | 197 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Voor OE nummer | 1112000315 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
€ 28,81
€ 28,81
Tijdelijk uitverkocht
€ 210,53
€ 210,53
Tijdelijk uitverkocht
