Zoekresultaten "111 351 001"
Filter insert
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 150 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
- -16%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -16%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -16%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Rechts, Links, Vooras, Geventileerd
| Gewicht [kg] | 11,58 |
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
- -28%
Rechts, Links, Vooras, Geventileerd
| Gewicht [kg] | 11,45 |
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
- -28%
Links, Vooras, Geventileerd
| Gewicht [kg] | 11,63 |
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Inbouwplaats | Links, Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Artikelnummer paar | 197253 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -28%
Rechts, Vooras, Geventileerd
| Gewicht [kg] | 11,49 |
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Artikelnummer paar | 197087 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -28%
Links, Vooras, Geventileerd
| Gewicht [kg] | 12,7 |
| Minimale dikte [mm] | 32 |
| Inbouwplaats | Links, Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 350 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -26%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 89 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
- -60%
Opschroeffilter, 3/4-16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 89,5 |
- -49%
Opschroeffilter, 3/4-16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 78,5 |
- -54%
| Aantal aansluitingen | 9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Met verbindingsplaat, Werkkontakt, Sluiter
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Zwart/grijs, Zonder houder, Werkkontakt, Kunststofbehuizing
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
05/06, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 12,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 35,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 35,8 |
| Type boring / aantal gaten | 05/06 |
| Binnendiameter [mm] | 157,1 |
| Minimale dikte [mm] | 32 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Draairichting afhankelijk | |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Artikelnummer paar | 92121700 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 15,4 |
| Buitendiameter [mm] | 350 |
- -65%
Dubbele ventilator, Met elektromotor, Met ventilatorraamwerk
| Verwarming / Koeling | Dubbele ventilator |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ventilatorraamwerk |
- -48%
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -34%
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
- -67%
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
- -67%
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
- -68%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 27 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40, 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -78%
Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco, Enkele ventilator
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
Re 45
| Aantal boringen | 3 |
| Positie / graad | Re 45 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
