×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 332 001"
148 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 111 332 001×
Lambda-sonde Denso DOX-1548
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1548
| Brutogewicht [g] | 134 |
| Gewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46521170 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 102,33
€ 78,80
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1549
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1549
| Brutogewicht [g] | 156 |
| Gewicht [g] | 126 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46523129 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 980 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 100,78
€ 82,64
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1567
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 06K0906262A
DOX-1567
| Brutogewicht [g] | 177 |
| Gewicht [g] | 147 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06K0906262A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1325 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 124,46
€ 93,35
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 33790
Achteras, Versnellingsbak zijde, 7L0598201A, Rubber
33790
| Gewicht [g] | 181 |
| Inbouwplaats | Achteras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 68 |
| Voor OE nummer | 7L0598201A |
| Lengte [mm] | 76 |
| Materiaal | Rubber |
€ 72,38
€ 15,20
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 33791
Achteras, Versnellingsbak zijde, 7L0598201, Rubber
33791
| Gewicht [g] | 212 |
| Inbouwplaats | Achteras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Voor OE nummer | 7L0598201 |
| Lengte [mm] | 86 |
| Materiaal | Rubber |
€ 58,77
€ 12,93
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
€ 36,19
€ 36,19
Tijdelijk uitverkocht
Relais achterruitverwarming Vemo V30-71-0036
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
V30-71-0036
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
€ 6,87
€ 10,03
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73233111
Werkkontakt
73233111
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7686773 |
€ 8,23
€ 7,82
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73237004
73237004
| Voor OE nummer | 4718224 |
| Nominale stroom [A] | 20 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
€ 5,84
€ 5,84
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 37442
Achteras links, Versnellingsbak zijde, 7L0598201A, Rubber
37442
| Gewicht [g] | 9 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 68 |
| Voor OE nummer | 7L0598201A |
| Lengte [mm] | 76 |
| Materiaal | Rubber |
€ 58,18
€ 12,80
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 37443
Achteras links, Versnellingsbak zijde, 7L0598201, Rubber
37443
| Gewicht [g] | 42 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Voor OE nummer | 7L0598201 |
| Lengte [mm] | 86 |
| Materiaal | Rubber |
€ 44,72
€ 9,84
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Hitachi 2502201
Met houder
2502201
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 18,78
€ 12,02
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2005
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2005
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 95,09
€ 60,86
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2025
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2025
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 103,14
€ 66,01
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2031
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2031
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,68
€ 65,72
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5541
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5541
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 119,32
€ 76,36
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5544
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5544
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 121,12
€ 77,51
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8508
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8508
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 129,63
€ 82,96
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
€ 60,00
€ 21,01
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
